Bitcoin (BTC) Haberleri

En Güvenilir Bitcoin Sitesi Hangisidir?

Bu yazımızda en güvenilir bitcoin sitesini ele alacağız. Yatırımcıların en önem verdiği konu güvenilir bitcoin sitesine yatırım yapmaktır. en güvenilir bitcoin sitesine yatırım yapmak, kişinin yatırımını güvence altına alınmasıdır.

] }

Bu yazımızda en güvenilir bitcoin sitesini ele alacağız. Yatırımcıların en önem verdiği konu güvenilir bitcoin sitesine yatırım yapmaktır. en güvenilir bitcoin sitesine yatırım yapmak, kişinin yatırımını güvence altına alınmasıdır.

Dünyada yaklaşık 200 taneden fazla kripto para borsası bulunmaktadır. Kripto para yatırımı yapacak kişilerin bu kadar çok borsa içinde en güvenilir bitcoin sitesi yani borsasını bulması oldukça zordur. Bir çok borsanın hacklenmesi yatırımcı açısından oldukça önem arz eden bir durumdur. Bu olumsuzluğu yaşamak istemeyen kripto para yatırımcısı en güvenilir bitcoin sitesini merak etmektedir.

en güvenilir bitcoin sitesi hangisidir? 2
coinbase

En Güvenilir Bitcoin Site/Borsaları Nelerdir?

En güvenilir bitcoin site/ borsaları şu şekildedir;

  • Coinbase Borsası (60,3/AA)
  • Poloniex Borsası (59,9/AA)
  • Bitstamp Borsası (59,6/AA)
  • bitFlyer Borsası (57,2/AA)
  • Liquid Borsası (56,3/AA)
  • itBit Borsası (56/AA)
  • Kraken Borsası (54,1/A)
  • Binance Borsası (54/A)
  • Gemini Borsası (53,2/A)
  • Bithumb Borsası (53,1/A)

Popüler kripto para veri sağlacılardan biri olan CryptoCompare tarafından yapılan araştırma sonucuna en güvenilir bitcoin sitesi coinbase’dir.

Güvenli yatırım arayan milyonlarca kişinin yatırım yaptığı popüler kripto para borsalarından biri olan Coinbase, dünyanın en popüler ve en bilinen bitcoin alım satımı yapılan platformlardan biri olma yolunda oldukça sağlam adımlarla ilerlemektedir. Platformun diğer göze çarpan özelliği ise kolay bir arayüze sahip olmasıdır. Mobil kullanıcılar içinde hem android hem de ıos da indirilebilir bir uygulamaya sahiptir.

En Güvenilir Türk Bitcoin Borsası Hangisidir?

Yapılan araştırma sonucuna göre ülkemizden güvenlik standartlarına uyan bir borsa sıralamaya girmiştir. Sıralamaya giren bitcoin alım satım borsası BtcTurk borsasıdır.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu