Bitcoin (BTC) Haberleri

Elon Musk’dan Bitcoin Hamlesi: Bitcoin 5000 Dolar Arttı

Elon Musk,  sosyal medya platformu twitter biyografisine sadece bitcoin yazdıktan sonra 5 bin dolarlık bir artış meydana geldi

] }

Elon Musk,  sosyal medya platformu twitter biyografisine sadece bitcoin yazdıktan sonra 5 bin dolarlık bir artış meydana geldi. Elon musk bu yolla küçük yatırımcıları yönlendirdiği görülmektedir.

Bitcoin fiyatı, Elon Musk tweeti ile yükselişe geçti

Elon Musk,  bugün bitcoin yazısı sonrasında yükselişe geçti. Elon Musk, Twitter biyografisine sadece Bitcoin (BTC)’ yazdı.  Elon Musk’un bu eyleminden sonra, Bitcoin fiyatın bir anda sert yükselişe geçti. Bitcoin fiyatı, 32.000 dolar seviyesinden 37.000 dolara kadar yükseldi.

Elon Musk daha önceki açıklamalarından küçük bir yatırım yaptığı bilinmekteydi . Geçtiğimiz günlerde elon musk bitcoin ile alakalı açıklamalardada bulundu ve “Bitcoin benim güvenli kelimem” belirtti. Bu açıklamasından sonra şaka yaptığını söyleyen  Elon Musk, kripto para piyasasına yön veren isimlerden biri. Uzmanlara göre, Elon musk’un milyonlarca takipçisi olması piyasa yeni girecek yada girmiş olan küçük yatırımcıların yönlendirilmesine önemli etken olmaktadır.

Daha Fazla Göster

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu