Altcoin Haberleri

Elon Musk Yine DOGE Fiyatlarına Müdahil Oldu

usk’ın yaptığı ankete çok kısa sürede rekor katılım oldu ve 1,5 milyona yakın oy kullanıldı. Ankete katılanların yüzde 70’inden fazlası ise geleceğin para birimi olarak Dogecoin’i seçti.

] }

Bir süredir Dogecoin üzerine paylaşımlarda bulunan ve geleceğin kripto para birimi olarak ifadelerde bulunan ünlü yatırımcı ve girişimci Elon Musk bugün yine bir girişimde bulunarak DOGE hakkında paylaşımlarda bulundu. Tesla ve SpaceX’in CEO’su olan Musk, geçen günlerde Dogecoin hakkında twitter hesabı üzerinden paylaşımda bulunmuş ve DOGE fiyatlarının çok hızlı artmasına neden olmuştu. Bugün ise Dogecoin’i anımsatmak amacıyla yine bir paylaşımda bulundu ve anket düzenledi.

Musk, paylaştığı ankette geleceğin para birimi ne olacak sorusunu yöneltti ve anket şıkları olarak da Dogecoin ve diğer kripto para birimleri şıklarını kullandı. Musk’ın yaptığı ankete çok kısa sürede rekor katılım oldu ve 1,5 milyona yakın oy kullanıldı. Ankete katılanların yüzde 70’inden fazlası ise geleceğin para birimi olarak Dogecoin’i seçti.

Dogecoin Fiyatı Arttı

Elon Musk’ın geçen günlerde DOGE üzerine yaptığı paylaşım üzerine kripto para birimi büyük bir ivmelenme yakalamıştı. Musk önce uzaya giden bir roket paylaşmış ve altına da Doge İnsanların Parası ifadesini yazmıştı. Bu ifade sonrasında DOGE yüzde 70’lik bir ralliye sahip olmuştu.

Bugün sabah saatlerinde yaptığı paylaşımda ise Musk yine Dogecoin’i öne çıkardı ve düzenlediği anket kısa sürede popüler hale geldi. Ankete katılanlar geleceğin kripto para birimi olarak DOGE yanıtını verdiler. Musk’ın paylaşımı sonrasında ise DOGE fiyatı 0,045 dolar seviyesinden 0,050 dolar seviyesine çıkış gösterdi ve daha fazla artması da bekleniyor.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu