Kripto Para HaberleriAltcoin Haberleri

Elon Musk İçin Bu Sefer Kötü Haber Kendisine Yönelik Geldi

SpaceX ve Tesla gibi şirketlerin sahibi ve yöneticisi olan, dünyanın en zengin isimleri arasında yer alan Elon Musk’ın servetinin küçüldüğü öğrenildi.

] }

SpaceX ve Tesla gibi şirketlerin sahibi ve yöneticisi olan, dünyanın en zengin isimleri arasında yer alan Elon Musk’ın servetinin küçüldüğü öğrenildi.

Kripto piyasalarına yönelik yaptığı açıklamalar ile birlikte son günlerde eleştirilerin de hedefinde olan Musk, kısa süre öncesinde dünyanın en zengin insanı konumunda bulunuyordu. Ünlü ekonomi kuruluşu Bloomberg tarafından yapılan listede dünyanın en zengin insanı konumuna Amazon’un sahibi Jeff Bezos geldi. Kripto yatırımcılarına kötü haber vermeyi seven Musk, bu durumda da kendisi kötü haber aldı. Musk’ın serveti özellikle Tesla’nın değerlerinde son zamanlarda görülmekte olan sert düşüş ile küçüldü. TESLA’nın değerlerinde yaşanmakta olan düşüş kapsamında Musk’ın kişisel serveti de büyük bir darbe aldı ve ünlü isim de artık dünyanın en zengin insanı değil.

Bitcoin Açıklaması Kendisine Zarar Verdi

Musk’ın serveti açıklanan veriler kapsamında oldukça küçülme yaşadı ve 161 milyar dolara kadar gerilemiş oldu. Özellikle son zamanlarda 3,16 milyar dolar küçülme yaşayarak, küçülme hacmi açısından da önemli bir gelir kaybı yaşamış oldu.

Söz konusu düşüşe ise Musk’ın son dönemlerde kripto sektörüne yönelik yaptığı açıklamalar neden oldu. Özellikle Tesla’ya yapılan BTC yatırımlarına rağmen, Musk’ın kendi eliyle fiyatın düşmesine neden olması Musk’ın da servetinin düşmesine neden oldu. Ayrıca Musk’ın son zamanlarda kendi işleri ile ilgili olarak gerekli olan yatırımları tam olarak sağlayamadığı da alınan haberler arasında bulunuyor.

Daha Fazla Göster

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu