Kripto Para HaberleriAltcoin Haberleri

Elon Musk DOGE Hakkında Yeni Planlar mı Yapıyor?

Tesla Ceo'su Elon Musk'un göz bebeği olan Dogecoin tekrar yükselişe mi geçecek?

] }

Dogecoin DOGE temelde bir şaka olarak piyasaya sürülmesine rağmen şimdilik geldiği noktada pek çok birimi geride bırakmış bulunuyor. Birimin bu başarıyı sağlaması için de ünlü yatırımcı ve iş insanı Elon Musk’ın büyük katkısı bulunuyor.

Her fırsatta DOGE’yi anan ve destek verdiğini de açıkça söyleyen Musk, birimin fiyatını koruması açısından da en büyük isim olarak öne çıkıyor. DOGE hakkında yapmış olduğu açıklamalar ile birimi tüm dünya tarafından tanınır hale getirmiş olan Musk, şimdi yeni bir plan içerisine girmiş olabilir. DOGE halihazırda 90 milyar dolarlık piyasa değerine sahip bulunuyor ve Musk’ın attığı her olumlu adım kapsamında birim fiyatları da artış gösteriyor.

Musk DOGE’nin Peşini Bırakmıyor

Elon Musk tarafından yapılan yorumlar özellikle DOGE’nin fiyatlarının artmasına neden olduğu için ünlü ismin DOGE konusunda atacağı adımlar büyük bir merak uyandırıyor. Musk’ın alınan bilgilere göre son yeni hedefi de Blockfolio’nun gönderisine yanıtta yatabilir.

Blockfolio, Twitter üzerinden Musk’a ithafen yaptığı gönderide DOGE madenciliğinin üretmekte olduğu ısı ile ilginç bir fikir ortaya attı ve ısı ile jakuzi yapılacağını söyledi. Musk da bu tweete yanıt vererek fikrin çok iyi olduğunu ve değerlendirileceğini ifade etti. Musk’ın özellikle Tesla ve SpaceX gibi şirketlerin sahibi olması yakın zamanda DOGE temelli bir jakuzinin piyasaya çıkabileceği yorumlarına neden oldu.

Daha Fazla Göster

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu