Kripto Para HaberleriAltcoin Haberleri

Elon Musk, DOGE Hakkında Açıklamalara Devam Ediyor

Tesla ve SpaceX gibi ünlü firmaların sahibi olan Elon Musk DOGE hakkında açıklamalarına devam ediyor.

] }

Tesla ve SpaceX gibi ünlü firmaların sahibi olan Elon Musk DOGE hakkında açıklamalarına devam ediyor. Musk, bir anda gerçekleşmiş olan imza töreninde hayranları için DOGE hakkında sorular yöneltti ve DOGE’ye yönelik olarak ilgisini de hala taşıdığını gösterdi.

Adeta bir tür ünlü şarkıcı gibi gitmiş olduğu programda karşılanan Musk, kendisini beklemekte olan yüzlerce kişiye 8 Mayıs tarihinde Saturday Night Live programına çıktığında ne yapması gerektiğini sordu. Bununla ilgili tavsiyeler öğrenmek istedi. Topluluk ise Musk’a büyük bir çoğunlukla DOGE ile ilgili bir şeyler yapması gerektiğini söyledi. Ayrıca topluluğun uzay araştırmaları yerine DOGE hakkında sorular yöneltmesi de ayrıca dikkatlerden kaçmadı.

DOGE ile İlgili Şakalar Devam Edecek

Topluluğun kendisine DOGE yanıtı vermesi üzerine Musk da topluluğa hitaben “DOGE sizin bir numaralı tercihiniz mi?” sorusunu yöneltti. Topluluğun çoğunluğu da evet yanıtı verdi. Daha sonra bir kişinin DOGE hakkında şakaların sürüp sürmeyeceğini sorması üzerine ise Musk “Göreceğiz” yanıtını verdi.

Musk’ın DOGE ile ilgili ne yapacağı büyük bir merak konusu oldu. 8 Mayıs tarihinde sunacağı programda DOGE hakkında önemli şeyler yapması bekleniyor. Özellikle DOGE, Musk’ın açıklamalarına bağlı olarak çok çabuk pump etkisi gösteriyor. En son bir restorana girmeden önce DOGE hakkında konuşmuş olan Musk, bu sayede de fiyatların önemli ölçüde yükselme yaşamasına neden olmuştu. 8 Mayıs’taki program bu yüzden merakla bekleniyor.

Daha Fazla Göster

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu