Kripto Para HaberleriAltcoin Haberleri

Elon Musk Beklentileri Karşılamadı, DOGE Fiyatında Düşüş Yaşandı

DOGE yatırımcıları için dün Elon Musk’ın sunduğu Saturday Night Live adlı program merakla bekleniyordu

] }

DOGE yatırımcıları için dün Elon Musk’ın sunduğu Saturday Night Live adlı program merakla bekleniyordu. Ancak program ve Musk beklentilere doğru şekilde yanıt veremedi.

Son dönemlerin en çok popüler olan para birimi DOGE fiyat artışı yaşamamasının yanında aynı zamanda düşüş potasına da girdi. Bu durumda kısa süren rallisinin de sonuna gelmiş olabilir. Musk’ın programı sunacağı haberi sonrasında DOGE önemli ölçülerde güç kazanmıştı. Musk’ın da yaptığı paylaşımlar beklentilerin yüksek olmasına neden olmuştu. Musk, dün yayınlanan programı için de internet bağlantısı paylaştı. Yüz binlerce kişinin sadece internet üzerinden izlediği program ise DOGE için beklentileri doğru şekilde karşılamaya yetmedi.

DOGE Fiyatlarında Düşüş Yaşandı

DOGE en son rekor fiyat olarak 0,73 dolar bandını görmeyi başarmıştı. Özellikle fiyatının bu kadar artmasında Musk’ın birimi her fırsatta geleceğin para birimi olarak adlandırması etkili oluyordu. Bu yüzden programda da DOGE lehine önemli gelişmelerin yaşanması bekleniyordu.

Her ne kadar programda Musk, DOGE’den bahsetse de bahsetme biçimi sürekli espri taşıması yüzünden birimde yükseliş yaşanamadı. Özellikle Musk’ın annesinin anneler günü için DOGE istememesi de fiyatların düşmesine neden oldu. Bu kapsamda birim 0,50 dolar bandına geriledi. Son 24 saatlik zaman diliminde yüzde 30 oranında düşüş yaşayan DOGE ise yeni haftaya Musk’ın yeni hamlesi ile biraz yükseliş eğrisi ile girdi. Bu hamle, uzay yolculuğu ve DOGE’yi bir araya getirecek.

Daha Fazla Göster

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu