Sekur Hisse Hedef Fiyat 2023 -  SEKUR Hisse Yorum - SEKUR Hisse Temettü 2023

Sekur Hisse Hedef Fiyat 2023 - SEKUR Hisse Yorum - SEKUR Hisse Temettü 2023

Sekur hisse hedef fiyat, Sekur hisse yorum, Sekur hisse forum, Sekur hisse neden düşüyor, Sekur hisse bedelsiz, Sekur hisse yorum investing, Sekur hisse haberleri yer almaktadır.

Sekur hisse hedef fiyat 2023 başlıklı yorumlarda, hissenin bir sonraki direnci kırma potansiyeli taşıdığı, Nisan- Haziran aylarında iyi bir performansı yakalarsa sene sonunda da artış sağlayabileceği ifade ediliyor. Peki, Sekur hisse hedef fiyat tahmin rakamları tam olarak ne, hissenin geleceğine ilişkin beklentiler nasıl? Şirketin yatırımları ne yönde? İşte yanıtları…

Sekuro Plastik Hakkında

SEKURO Plastik Ambalaj Sanayi A.Ş, 1997 senesinde faaliyete başlamıştır. GEPOSB fabrikasında ilk üretimlerini yapan şirket, ambalaj üretimi ve satışı gerçekleştirmektedir. 2000 senesinde ürün çeşitliliği hakkında çalışma gerçekleştirmiş ve farklı pazarlara giriş sağlamıştır. 2006’da makine parklarını daha teknolojik bir yapıya kavuşturan şirket, gıda ambalajına uygun nitelikli mamul üretimi tesislerine yatırı gerçekleştirmiştir.

Sekuro Plastik Yatırımları

Sekuro Plastik yatırımları aşağıdaki şekildedir:

  • Şirket, Bozüyük organize sanayi alanında sanayi arsasına genişletme,
  • Kurumsal kaynak planlamayı IAS ve ERP ile otomasyon altına alma,
  • 20213’de hisseleri halka arz,
  • Bozüyük sanayi bölgesinde fabrika inşası,
  • Yurtdışı ve yurtiçi satışı yükseltecek projeler,
  • Fabrikalar için açık ve kapalı alan, ek bina çalışmalarıyla 9.000 metrekare kapalı alanı var etme,
  • Ürünlerin yurtdışı pazarlama markası olan PFL Flexibe Films iştirak firmasının bulunması,
  • Marka ve ürün tanıtım çalışmaları,
  • %50 kapasite artışı sağlayan yeni organizasyonlar gibi pek çok alanda yatırım yapmıştır.

Sıralanan yatırımlar Sekur hisse hedef fiyat 2023 kategorisinde tahmin sunan analistlerce dikkate alınan ve aynı zamanda hisse fiyat değerlenmesine katkı sunması beklenen faktörlerdir.

Sekur Temettü Dağıtımı

Sekur temettü dağıtım işleminin 18 Haziran 2015’de yapıldığı bazı borsa haberlerinde yer bulmuştur. Bu tarih ardından temettü dağıtımına ilişkin bir haber bulunmuyor.

sekur-temettu-dagitimi.png

Sekur Bedelsiz Sermaye Artırımı

Sekur bedelsiz sermaye artırım işlemi 4 Kasım 2021’de gündeme gelmiştir. Borsa haberlerinde ilgili tarih ardından bedelsiz sermaye artırımına ilişkin bir detay bulunmuyor.

sekur.png

Sekur Hisse Geleceği

Sekur hisse geleceği hakkında yorum yapan anonim analistler, hissenin 2023 içerisinde fiyat artışı yapabileceğini konu aldılar. Anonim analistler bir şirketin özellikle satış hacmindeki büyümenin, şirketin hisselerine yatırım yapanlarca da gözden kaçırılmadığını belirtiyorlar. Satış hacimlerindeki genişlemelerde şirketlerin hisselerine olan alım taleplerinin de artabildiği vurgulanıyor. Bu kapsamda, Sekuro Plastik’ten gelen açıklamalar da önem kazanıyor. Sekuro Plastik, doğru teknoloji ve yatırımlar çerçevesinde 2023’de genel piyasa talebi olarak şekillenen ürünleri piyasaya sunduklarını ve ek olarak müşteri beklentisine göre zenginleştirilmiş bir ürün yelpazesini satışa konu ettiklerini ifade ediyor.

sekuro-hisse-gelecegi.png

Anonim analistlere göre ürün çeşitliliği ve satış hacimleri, 2023’de borsa yatırımlarına güven sunabilir ve hisselere alım talebi yükselebilir. İş Yatırım’ın paylaştığı verilere göre Sekur hissesi 15 Ocak 2023’de %1.51 oranında değişimi artış yönünde yaparak 22.86 TL’den alıcı buldu. Anonim analistler ise bu değerlenmenin Şubat ayında da görülebileceğini ve hisse fiyatının 28.62 TL’yi test edebileceğini düşünüyorlar. Bu tahmini gerçekleştiren anonim analistlerden biri olan TNKSinyal, Sekur hissesinin sırasıyla 24 TL ve 26.50 TL dirençlerini ilerleyen aylarda aşmasını bekliyor.

Sekur Hisse Yorum

Sekur hisse yorum kategorisine baktığımızda yine anonim analistlerin grafik yorumlarını görüyoruz. Anonim borsa analisti BayPiPo, Sekur hisse hakkında değerlendirme yapmak amacıyla bir grafik paylaştı. Analizini konu alan bu grafikte ise 25.38 TL, 28.52 TL, 29.28 TL, 29.80 TL, 33.28 TL ve 43.12 TL fiyat noktaları öne çıktı. Analist’in grafiğine göre Sekur hissesi 2023 sonunda 43.12 TL’lik alanı test edebilir. Bir diğer ifadeyle 2023 sonu hedef fiyat tahmini 43 TL üzerinde şekillendi.

sekuro-hisse-yorum.png

2023 sonundaki bu artış senaryosunun gerçekleşebilmesi için ise hissenin önünde uzun bir yol var ve belirli şartları sağlaması gerekiyor. Peki bunlar nedir? Analiz grafiğine göre Sekur hissesi eğer ilerleyen aylarda 25.38 Tl’lik alanı kırabilirse muhtemelen artışını 28.52 TL’ye çıkaracak. Bu gibi bir durumda ise yeni direncin 29.80 TL seviyesi olacağı, yeni direncin testi halinde ise fiyatın 35 TL ve 43 TL alanlarını test edebileceği öngörülüyor.

Sekur Hisse Hedef Fiyat 2023

Sekur hisse hedef fiyat tahmini sunan anonim analist TrkSEC, hisseden 2023 senesi için %70 kar beklentisi olduğunu ifade etti. Analizine göre Sekur hisse hedef fiyat 2023 tahmini 40 TL olarak verdi. 2023 sonunda 40 TL olması beklenen Sekur hisse fiyatının Mart-Nisan ayları içerisinde ise 35 dolarlık alanı test etmesi gerektiği aktarılıyor. Anonim analiste göre Şubat ayı içerisinde ise Sekur hissesi için hedef fiyat beklentisi 24.26 TL seviyesinde.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.