CEOEM Hisse Senedi Fiyatı, Grafik ve Yorumu

CEOEM Hisse Senedi Fiyatı, Grafik ve Yorumu

Geçtiğimiz Mart ayında elde etmiş olduğu yüksek karı yayınlayan ve bununla oldukça fazla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran CEOEM firması birkaç gündür yine adından oldukça fazla söz ettirmektedir. Genellikle yakaladığı kar ile adından söz ettiren firma son günlerde % 10’ dan fazla değer kaybına uğradı ve Ceoem hisse değerleri bir anda düşüş eğilimine girdi.

CEOEM hisse ve değerleri birçok yatırımcının aklını kurcalamaktadır. Bizlerde Ceoem hisse yorumları ve grafik değerlendirmeleri, hisse ile ilgili merak edilen bilgileri sizler için ele aldık. İşte tüm ayrıntıları ile CEOEM Hisse!

CEOEM Hisse Nedir?

CEOEM hisse, CEO Event Medya A.Ş. ‘ ne ait olan hisselerden biridir. CEO Event Medya şirketi 2006 yılından beri hizmet gösterse de bu alanda 2015 yılından itibaren faal olan büyük firmalardan bir tanesidir. İstanbul’ da merkez ofisi bulunan bu firma geçmişten bugüne hizmet vermiş olduğu alanları genişletmiş olup günümüzde genel olarak fuar, lansman, kongre gibi toplu eğlence ve toplantı gibi aktiviteleri düzenleyen ve bunları Event çatısı altında toplayan kurumsal bir şirkettir.

Firma vermiş olduğu hizmetleri küresel olarak tüm dünyaya sunmakta olup, Event adı altında yıl içerisinde birçok etkinlik düzenlemektedir. Oldukça etkin bir şirket olan ve fazlaca da adından söz ettiren bu CEO Event Medya anonim şirketidir.

Ceoem Kime Ait

Bu firmanın birçok kurucu ortağı bulunmakla birlikte şirketin var olan hissesinin %50’ den fazlasında Yeni ve Eski Medya Reklam Ajans şirketinin katkısı vardır. Şirketin büyük bir kısmının sermayesi Yeni ve Eski Medya Reklam Ajans şirketi tarafından sağlanmış olup geri kalan sermaye ve hissesi deyine birçok ortağı arasında dağıtılmıştır.

Genel olarak hem ulusal hem de tüm dünya çapında reklam ve organizasyon düzenleyen ve birçok başarılı işe imza atan şirket siyasi ve resmi anlamda da yapılan birçok toplantı ve etkinliği düzenlemiştir. Bunlara örnek verecek olursak;  BM Dünya İnsani Zirvesi, BM En Az Gelişmiş Ülkeler Konferansı, WEC Dünya Enerji Kongresi, NATO Dışişleri Bakanları Toplantısı ve dahası diyebiliriz.

Ceoem Hisse Yorumları

Güncel olarak CEOEM hisse yorumları yapacak olursak; Aylık baz alınarak baktığımızda hisse değeri 17 Haziran 2021 tarihinde 10.55’ den değerlenirken değeri hızla artarak yaklaşık 6 gün içinde 15 TL’ e kadar yükselmiştir.

Hissede var olan bu düzenli yükselişin ardından düşüşe geçen hisse değeri 23 Haziran 2021’ de düşüşe geçmiş olup 24 Haziran 2021 tarihinde Saat 22.46’ da 13.49’ dan işlem görmektedir. Hisse değeri yaklaşık olarak %14 oranında bir kayba uğramıştır.

Fakat genel olarak bir değerlendirme yapılırsa yükselişine karşı bu düşüşte halen eski yatırımcının karının devam ettiğini söyleyebiliriz. Elbette bu söylem düşüşün devam etmemesi durumunda geçerlidir.

Güncel piyasa değeri ise 593,6 mnTL olup net borcunun -72,5 mnTL olduğu görülmektedir. Ayrıca CEOEM hissesinin aylık toplam işlem hacmi ise 148.621.669 TL’ dir.

Ceoem Hisse Grafik

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.