Bu Şirket 125 Milyon TL’lik Ön Sipariş Aldığını Açıkladı!

Bu Şirket 125 Milyon TL’lik Ön Sipariş Aldığını Açıkladı!

Atlantis Yatırım Holding A.Ş. (ATSYH) şirketi KAP'a yaptığı açıklamada 2.500 ton gübre ön siparişi aldığını açıkladı.

Atlantis Yatırım Holding A.Ş. (ATSYH), Balkaney Gıda Turizm Tekstil Ticaret A.Ş. ile birlikte gerçekleştirdiği projede büyük bir adım daha atmış, SS. Kurtluca Tarımsal Kalkınma Kooperatifi ile önemli bir işbirliği anlaşmasına imza atmıştır.

Bu anlaşma çerçevesinde Kurtluca Tarımsal Kalkınma Kooperatifi'nden yaklaşık 125 milyon TL değerinde, 2.500 ton gübre ön siparişi alınmıştır. Bu önemli işbirliği, şirketin cirosuna pozitif yönde katkı yapması beklenen etkiler yaratmaktadır.

Kurtluca Kooperatifi ile Yapılan İşbirliği Anlaşmasının Detayları

Kooperatif ile gerçekleştirilen bu öncü işbirliği, Denizli ilçelerini de kapsayan yaklaşık 100.000 dönüm araziye yönelik 2.500 ton gübrenin ön siparişini içermektedir. Bu işbirliği, gübre başına ortalama piyasa değeri 50 TL/kg olan bir siparişi işaret etmektedir.

Teknik Uyum ve Protokoller

Anlaşmanın tamamlanabilmesi için gereken teknik uyum ve protokollerin ardından satış görüşmelerine başlanacaktır. Bu sürecin başarıyla tamamlanmasının ardından, çok yıllık bir sözleşmenin devamı öngörülmektedir. Bu, şirketin uzun vadeli stratejik planlarına uygun olarak, teknolojik destek sağlayarak sürecin başarılı bir şekilde ilerlemesini sağlayacaktır.

Şirket tarafından Kap'a yapılan açıklama şu şekildedir;

“Yeditepe Üniversitesi Genetik ve Biyomühendislik Bölümü ile bağlı ortaklığımız Balkaney Gıda Turizm Tekstil Ticaret A.Ş.'nin yaptığı protokol gereği, SS. Kurtluca Tarımsal Kalkınma Kooperatifi’nden Denizli ilçelerini de kapsayacak şekilde yaklaşık 100.000 dönüm için ortalama piyasa değeri 50 TL/kg olan 2.500 ton gübre ön siparişi almış bulunmaktayız.

Siparişin ortalama değer 125 milyon TL civarındadır.

Gerekli teknik uyum ve protokoller sonrası satış görüşmelerine başlanacaktır.

Süreç uyum ve protokollerin tamamlanmasıyla beraber satış sonrası teknolojik destek verilerek sözleşmenin çok yıllık devamını öngörmekteyiz.”

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.