Aygaz'ın Finansal Rapor Açıklama Tarihi Belli Oldu

Aygaz'ın Finansal Rapor Açıklama Tarihi Belli Oldu

Aygaz (AYGAZ), Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yaptığı açıklamayla, 2023 hesap dönemine ait finansal raporlarının 4 Mart 2024 tarihinde kamuya açıklanacağını duyurdu

Aygaz (AYGAZ), Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yaptığı açıklamayla, 2023 hesap dönemine ait finansal raporlarının 4 Mart 2024 tarihinde kamuya açıklanacağını duyurdu. Şirket, kurumsal politikaları gereği, finansal tabloların açıklanmasından önceki iki haftalık süre içerisinde "sessiz dönem" uygulamasını yürüteceğini belirtti. Bu dönemde, kamuya açıklanmış bilgiler dışında, şirketin finansal durumu hakkında herhangi bir bilgi verilmeyeceği, analistler, yatırımcılar ve diğer sermaye piyasası katılımcılarının finansal durum ile ilgili toplantı taleplerinin kabul edilmeyeceği ve bu konulardaki soruların cevaplanmayacağı ifade edildi.

Ayrıca, açıklamanın İngilizce çevirisi de ekte yer almakta olup, Türkçe ve İngilizce metinler arasında herhangi bir farklılık olması durumunda Türkçe açıklamanın esas alınacağı vurgulandı. Bu duyuru, Aygaz'ın şeffaflık ilkesi ve yatırımcılar ile iletişimde kurumsal politikalarının bir parçası olarak değerlendirilmekte ve sermaye piyasası katılımcıları tarafından dikkatle takip edilmektedir. Aygaz'ın bu açıklaması, şirketin finansal performansı hakkında bilgi edinmek isteyen yatırımcılar ve analistler için önemli bir tarih olarak öne çıkıyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.