Astor Enerji'den 2 yeni anlaşma

Astor Enerji'den 2 yeni anlaşma

Enerji sektörünün önde gelen firmalarından Astor Enerji, iki yeni anlaşma imzalayarak enerji ekipmanları sağlama taahhüdünde bulundu.

Astor Enerji A.Ş (ASTOR), bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yaptığı bildirim ile iki yeni anlaşma imzaladığını duyurdu.

Enerji sektörünün önde gelen firmalarından biri olan Astor Enerji, iki ayrı anlaşma çerçevesinde enerji ekipmanları sağlama taahhüdünde bulundu. İmzalanan sözleşmelerin birincisi, 1.550.850 Amerikan Doları değerinde ve 1 Güç Transformatörü, 1 Yardımcı Servis Transformatörü, 1 Yüksek Gerilim Kesici, 6 Metal Clad, 26 Modüler Hücre, 8 Monoblok Beton Köşk ve 13 Dağıtım Transformatörü satın alınmasını içeriyor. Şirket, bu sözleşmenin imzalanmasının ardından 30 gün içinde %30 sipariş avansını tahsil edecek ve sevkiyatları partiler halinde gerçekleştirecek. Bu anlaşmanın şirketin 2022 yılı hasılatına katkısı %0,41 olacak.

Şirketin ikinci anlaşması ise 1.168.115,25 Amerikan Doları değerinde ve 72 Hücre, 18 Prefabrik Köşk ve 18 Dağıtım Transformatörü satın alınmasını kapsıyor. Bu sözleşme kapsamında da sevkiyatlar partiler halinde gerçekleştirilecek ve sözleşmenin imzalanmasının ardından 30 gün içinde %30 sipariş avansı tahsil edilecek. Bu anlaşmanın şirketin 2022 yılı hasılatına katkısı %0,31 olacak.

Astor Enerji'nin bu iki yeni anlaşma ile sektördeki konumunu daha da güçlendirdiği ve enerji ekipmanları alanında faaliyetlerini genişlettikleri belirtildi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.