Kripto Para Haberleri

eBay’dan Önemli Adım, Firma NFT Alım Satım İşlemleri Yapacak

Ünlü marka eBay tarafından NFT sektörüne yönelik önemli bir adım atılıyor.

] }

Ünlü marka eBay tarafından NFT sektörüne yönelik önemli bir adım atılıyor. NFT sektörüne dahil olacak ilk büyük e-ticaret şirketi olacak marka, yakın zamanda non fubgible token alım satımlarına izin vermeyi amaçlıyor.

Ünlü markanın yeni NFT hizmeti ilk olarak sadece belirli kategorilerde satıcıların erişimlerine açılmış olacak. Markanın başkan yardımcısı Jordan Sweenam tarafından yapılan açıklamalarda NFT hizmetinin geliştirme aşamasında olduğu ve yakın zamanda hayata geçeceğine vurgu yapıldı. Diğer yandan medyaya yansıyan son bilgiler kapsamında da marka CEO’su Jamine Iannone firmanın kripto para birimlerini ödeme yöntemi olarak kabul edeceklerini de düşündüklerini yakın zamanda açıklamışlardı. Bu adım sayesinde de kripto para sektörüne önemli bir güven doğmuş olacak.

NFT Sektöründe Önemli Artış Yaşanıyor

NFT olarak bilinen dijital koleksiyon varlıkları özellikle son dönemde çok ilgi görüyorlar. Sektörün piyasa değeri halihazırda 28 milyar doları aştı ve bu rakam her geçen gün artmaya devam ediyor. Pek çok ünlü ismin dijital alanda koleksiyon oluşturma isteği insanların da bu alana yönelik ilgi duymasına özel bir katkı sunmuş oldu.

Bunun yanında pek çok sanatçı da dijital ortamda eserlerini sergileyerek önemli kazançlar elde ediyorlar. NFT sektörünün aynı zamanda büyümesi popüler altcoin ETH’un yükselmesine de neden oluyor. NFT ile yapılan satışların karşılığı ETH olarak ödendiği için birim de son zamanlarda önemli artış yaşıyor.

Daha Fazla Göster

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu