Altcoin HaberleriKripto Para Haberleri

DOT ve AAVE İçin Beklenen Seviyeler Hangileri?

son zamanların en dikkat çeken altcoin birimleri olan DOT ve AAVE yatırımcılar için önemli kazançları beraberinde getiriyorlar

] }

Dün yaşanan ETH’nun 2136 dolar bandına çıkması ve kendisi için tüm zamanların rekorunu kırması diğer altcoin’ler için de önemli bir yükseliş ivmesinin yakalanmasına yardımcı oldu.

Birkaç zamandır kripto piyasası önemli bir altcoin sezonu yaşayarak önemli gelirler elde ediyor. son zamanların en dikkat çeken altcoin birimleri olan DOT ve AAVE yatırımcılar için önemli kazançları beraberinde getiriyorlar. DOT ve AAVE yatırımcıları bu kapsamda karşılaşacakları ve takip etmeleri gereken fiyatları merak ederken genel olumlu hava içerisinde analistlere göre iki birim için de önemli yükseliş grafiği devam edebilir. Ancak iki birim için de önemli direnç seviyelerinin göz önünde tutulması gerekiyor.

DOT ve AAVE İçin Önemli Seviyeler

DOT geçen 24 saatlik süre içerisinde yüzde 5 oranında artış yaşadı. Yükseliş trendi öncesinde ise 38,8 dolar seviyesinden 36 dolar seviyesine geri çekilme yaşadı. İlerleyen günlerde ise DOT’un tekrar 38,8 dolar seviyesini ana destek seviyesi olarak benimseyeceği tahmin ediliyor.

Halihazırda 39 dolardan işlem görmekte olan DOT’un ana hedefi 40 dolar bandını aşması olarak öne çıkıyor. Birim bu fiyatın üzerine çıktığında 42 dolara doğru hızlı bir yükseliş gösterebilir.

AAVE ise son 24 saatlik sürede yüzde 3,40 oranında artış gösterdi. Son işlem saatlerinde 386 ve 390 dolar seviyesinde olan işlemleri direnç kanalını kırmış olarak gözüküyor. AAVE için önemli direnç noktası 420 dolar olarak öne çıkıyor ve birimin bu fiyatı kırması halinde 500 dolar bandına yaklaşması ön görülüyor.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu