Kripto Para HaberleriAltcoin Haberleri

DOGE İçin Kaçırılmaması Gereken Dikkat Seviyeleri Neler?

DOGE son günlerde yükselme çizgisinde bulunarak yatırımcıları için önemli bir performans sergilemiş olmasına karşılık son 24 saatlik grafik kapsamında düşüş potasına girdi.

] }

DOGE son günlerde yükselme çizgisinde bulunarak yatırımcıları için önemli bir performans sergilemiş olmasına karşılık son 24 saatlik grafik kapsamında düşüş potasına girdi. Bu hareket sonrasında uzmanlar yine DOGE’ye karşı uyarılarını sürdürmeye devam ettiler.

Geçen günlerde yaşanan hız rallisi sonrasında düşüş grafiğine girmiş olan DOGE, uzmanlara göre bu durumda düşüş trendini düzeltme olarak yaşayabilir ya da daha derin bir düşüşe neden olabilir. Son grafiklere bakıldığında DOGE’de satış baskısının yaşandığı görülüyor. 5 Mayıs tarihinde 0,69 dolar ile kendi rekorunu kırmış olan DOGE, şimdilik 0,50 dolar bandına çekildi. Bunun yanında düşüş esnasında fiyat net olarak 0,51 dolar seviyesini de gördü.

DOGE’de Fiyat Düşüşü Sürecek mi?

Yapılan açıklamalarda satış baskısının devam etmesi halinde DOGE’de fiyatların daha düşüş yaşayabileceği ihtimali görülüyor. Bu seviyenin altına inilmesi halinde de düşüşün daha fazla derinlik kazanması bekleniyor. Bu durumda ise birimin fiyatı öncelikle 0,45 dolar bandına ve daha sonrasında da 0,39 dolar seviyesini test etmiş olabilecek.

Bu yüzden şimdilik analistlere göre en önemli seviye 0,51 dolar seviyesi olarak görülüyor ve DOGE için de bu seviye kritik olarak görülüyor. Uzmanlara göre DOGE mevcut fiyat seviyelerini koruması ve yükselme grafiğini takip ettirmesi halinde bu noktada da alıcılar devreye girebilirler. Özellikle 0,60 dolar bandının önemli olduğundan birimin bu seviyede tutunması ise düşüş trendini kırmasına neden olabilir.

Daha Fazla Göster

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu