Altcoin HaberleriKripto Para Haberleri

DOGE, DOT ve CHZ İçin Fiyatlar Neyi Gösteriyor?

Polkadot (DOT), Dogecoin (DOGE) ve Chiliz (CHZ) son zamanlarda gösterdikleri önemli artışlar ile yatırımcıların dikkatini çekiyordu

] }

Polkadot (DOT), Dogecoin (DOGE) ve Chiliz (CHZ) son zamanlarda gösterdikleri önemli artışlar ile yatırımcıların dikkatini çekiyordu. Özellikle bir süredir DOGE geri planda kalmış ve daha önceden biraz da Elon Musk’ın etkisi ile bu birime yatırım yapmış olanlar tarafından birimin hangi seviyelere gelebileceği merak ediliyordu. DOT, yükselen fiyat kanal altına sarkma yaşayarak 40 dolar bandına gerileme yaşadı. DOGE’de ise kırılma yaşandığı görülüyor. CHZ ise kısa vadeli de olsa yükselen bir grafik çizmeyi başardı. Son 24 saatlik zaman diliminde DOT’ta düzeltme yaşandığı görülüyor. DOT boğaları tarafından 38 dolarda destek verildi. DOT için buna göre 37,38 dolar seviyesi önemli bir seviye olarak görülüyor. Bu seviyenin altına düşmemesi halinde mevcut durumunu koruyabileceği ifade ediliyor.

DOGE ve CHZ İçin Son Göstergeler

DOGE son on gün içerisinde üçüncü zirvesini 0,80 dolar ile görmüştü. Ancak bu seviyeyi kısa sürede kaybeden birim 0,70 dolar bandında tutunmaya çalışıyor. Analistlere göre birim bu fiyat üzerinde tutunmayı başarması halinde mevcut fiyatını koruyabilecek.

Fakat bu fiyatın altına düşmesi halinde ise 0,55 dolar bandına gerileme yaşayabilir. CHZ’ye bakıldığında ise kritik direnç seviyesinde işlem yapıldığı görülüyor. Buna göre 0,564 dolar ile 0,467 dolar arasında işlem görmekte olan CHZ’nin bu seviyelerin altında düşmesi halinde beklenmedik bir düşüş görülebilir. Düşme halinde birimin 0,30 dolar bandına gerileme yapacağı tahmin ediliyor.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu