DOGE Beklentilerin Altında Kaldı, Fiyat Düşüşe Geçti

0

20 Nisan tarihi DOGE günü olarak kutlandı. Bu kapsamda birimin fiyatı dün önemli bir artış da kaydetti ama beklentilerin üzerine çıkamadı ve 4,20 dolar bandına ulaşamadı. Üstelik DOGE bu durum sonrasında düşüşe geçmeye başladı.

Diğer kripto birimleri bugün genel olarak yükseliş yaşarken DOGE’de düşüş görülüyor. Bu durum da yatırımcıların ellerindeki DOGE birimlerini sattığına işaret ediyor. 16 Nisan tarihinde 0,45 dolara kadar yükselen DOGE bu tarihten sonra büyük bir artış yaşamasına karşılık en son 0,26 dolar bandına kadar gerileme yaşadı. Bu noktada ise analistlerin DOGE sahiplerine yönelik yaptıkları uyarıları anımsamak faydalı görünüyor.

DOGE Fiyatlarında Düşüş Sürüyor

DOGE’yi canlandırmak için dün yani 20 Nisan tarihi DOGE günü olarak belirlenmişti. DOGE bu kapsamda yatırımcılarına göre 4,20 dolar bandına kadar ulaşabilecekti. Ancak bu durum gerçekleşmedi ve fiyatlar 0,26 dolar seviyesinde kaldı. Halihazırda 0,30 dolar bandından işlem görmekte olan DOGE için ise veriler yakın zamanda önemli bir yükseliş beklemiyorlar.

Diğer kripto birimleri bugün yeşile dönmüş ve yükselme grafiğine girmişken DOGE’nin düşüş göstermesi ise birimin ne kadar dalgalı olduğuna işaret ediyor. Analistlerin her sefer uyardıkları gibi DOGE meme yani şaka amaçlı bir şekilde piyasaya sürülmüş bir birim olduğundan ani yükselişler ve ani düşüşler yaşatabiliyor. Bu durum ise DOGE’ye önemli tutarlar yatırmış olanların en çok dikkat etmeleri gereken konu olarak öne çıkıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.