Kripto Para HaberleriAltcoin Haberleri

Dijital Bankacılık Devinden DOGE İçin Önemli Adım

Dijital bankacılık alanında en çok bilinen isimlerden olan Revolut önemli bir karar alarak kripto para birimleri listesinde DOGE’ye de yer vereceğini açıkladı.

] }

Dijital bankacılık alanında en çok bilinen isimlerden olan Revolut önemli bir karar alarak kripto para birimleri listesinde DOGE’ye de yer vereceğini açıkladı.

Alınan haberlere göre Revolut DOGE’yi sistemine entegre etme çalışmalarına devam ediyor. Fakat şimdilik bunun ne zaman gerçekleşeceği henüz belirsizliğini koruyor. Dev yatırım firması, bankacılık, kripto paralar ve beraberinde diğer finansal hizmetleri tek bir çatıda toplayan süper uygulama haline gelmek istiyor. Bu atılacak adımın özellikle DOGE için de güç vermesi bekleniyor. Bu sayede birim, popüler olarak tercih edilmeye bir katkı sağlayarak, fiyatlarında artış yaşanmasına neden olabilir.

DOGE İçin Önemli Etki Gösterebilir

Londra merkezli olan dijital banka Revolut, müşterileri için uygulamada işlem yapabilecekleri kripto para birimleri arasına DOGE’yi de ekleyecek. Bu sayede DOGE için önemli bir destek de yine sağlanmış olacak. Banka, yakın zaman içinde DOGE’yi sistemlerine entegre etme işlemlerini tamamlayacak. 7 mayıs tarihinde testlere başlamış olan firma, bu konuda herhangi bir sorun yaşanmasını istemiyor.

Sorunsuz olacak bir güncelleme kapsamında DOGE’yi kullanıcılarına sunmaya hazırlanıyor. Bu kapsamda da henüz ne zaman kullanıcılar için DOGE’nin sunulacağı netlik kazanmış durumda değil. Ama uzmanlara göre bir dijital bankanın daha DOGE’ye onay vermesi birimin fiyatlarının önemli ölçülerde artış yaşaması için büyük avantajlar yaratmış olacak. Bu sayede DOGE yükselme potansiyelini sürebilir.

Daha Fazla Göster

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu