Altcoin Haberleri

Digixdao Coin Nedir, Digixdao Coin Nasıl Satın Alınır?

Sıkça Sorulan Sorular

Ethereum blok zincirinde bizlere altın paralar teklif ediyor. DigixDAO Coin, varlıklarının ispatı PoA protokolü aracılığıyla fiziksel varlıkların değerlendirilmesi ve belgelendirilmesi için bir başvuru örneği gönderiyor. PoA protokolü, bir varlığı blok zincirinde izlemek için Ethereum ve Gezegenler Arası Dosya Sistemi’ni (IPFS) kullanır.

Dünyanın en popüler kripto para borsaları arasında yer alan Binance’ten Digixdao Coin işlemlerinizi yapabilirsiniz.

DigixDAO (DGD) Nedir?

DigixDAO Coin Nedir?, Ethereum blok zincirinde bizlere altın paralar teklif ediyor. DigixDAO Coin, varlıklarının ispatı PoA protokolü aracılığıyla fiziksel varlıkların değerlendirilmesi ve belgelendirilmesi için bir başvuru örneği gönderiyor. PoA protokolü, bir varlığı blok zincirinde izlemek için Ethereum ve Gezegenler Arası Dosya Sistemi’ni (IPFS) kullanır. Bu, merkezi bir veri tabanı olmaksızın bir varlığın varlığının açık ve kamusal olarak doğrulanmasını sağlar.

DigixDAO Coin ayrıca, şirketin varlık zenginleştirme servisinde başka uygulamalar da yapabilmenizi sağlayan bir API sunuyor. Muhasebe teknolojisi, işlemleri doğrulayan ve bir uzlaşma mekanizması (PoS) kullanarak ağa katılan katılımcılara dayanıyor.

Şirket, blok zinciri ve değiştirilebilirliğini, şeffaflığını ve öngörülebilirliğini değerli fiziksel varlıklara uygulayarak kullanmaktadır.

Şu anda kripto para borsaları ve sanal para piyasalardaki kısaltması ( DGX) olarak göreceğiniz kripto coin para birimidir.

DigixDAO Nasıl Çalışır?

DIGIX platformunda  iki token kullanılmaktadır bunlar: DGX ve DGD. Platformunun ana para birimidir, altına erişim  süreçlerinin  demokratikleşmesini sağlayan  DGX. DGD ise kendi kendine organize olma özelliği olan topluluğun Digix platformunun büyütmesinde, bir nevi “yönetim token’ı” işlevi görmektedir. Platformda fiziki altın DGX token’larıyla temsil edilmekdir. 1 DGX Ethereum Blockchain’i üzerinde yaklaşık olarak  1 gram altına tekabül etmektedir.

DigixDAO (DGD) Nereden Alınır?

Dünyanın en popüler kripto para borsaları arasında yer alan Binance’ten Digixdao Coin işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu