Digixdao Coin Nedir, Digixdao Coin Nasıl Satın Alınır?

DigixDAO (DGD) Nedir?

DigixDAO Coin Nedir?, Ethereum blok zincirinde bizlere altın paralar teklif ediyor. DigixDAO Coin, varlıklarının ispatı PoA protokolü aracılığıyla fiziksel varlıkların değerlendirilmesi ve belgelendirilmesi için bir başvuru örneği gönderiyor. PoA protokolü, bir varlığı blok zincirinde izlemek için Ethereum ve Gezegenler Arası Dosya Sistemi’ni (IPFS) kullanır. Bu, merkezi bir veri tabanı olmaksızın bir varlığın varlığının açık ve kamusal olarak doğrulanmasını sağlar.

DigixDAO Coin ayrıca, şirketin varlık zenginleştirme servisinde başka uygulamalar da yapabilmenizi sağlayan bir API sunuyor. Muhasebe teknolojisi, işlemleri doğrulayan ve bir uzlaşma mekanizması (PoS) kullanarak ağa katılan katılımcılara dayanıyor.

  • Coin Dolandırıcılığına Karşı Ne Gibi Önlemler Alınabilir? Yazıya Git
  • Kripto Para Analiz Yöntemleri Ve Fibonacci Nedir? Yazıya Git
  • Yüzlerce Altcoin Varken Doğru Olanı Nasıl Seçebiliriz? Yazıya Git
  • Raiden Network Token (RDN) Nedir, Ne İşe Yarar? Yazıya Git
  • Kripto Paralar Daha Adil Bir Dünya Yaratabilir Mi? Yazıya Git

Şirket, blok zinciri ve değiştirilebilirliğini, şeffaflığını ve öngörülebilirliğini değerli fiziksel varlıklara uygulayarak kullanmaktadır.

İLGİLİ HABER:  MIOTA İle Ödeme Dönemi Başlıyor

Şu anda kripto para borsaları ve sanal para piyasalardaki kısaltması ( DGX) olarak göreceğiniz kripto coin para birimidir.

DigixDAO Nasıl Çalışır?

DIGIX platformunda  iki token kullanılmaktadır bunlar: DGX ve DGD. Platformunun ana para birimidir, altına erişim  süreçlerinin  demokratikleşmesini sağlayan  DGX. DGD ise kendi kendine organize olma özelliği olan topluluğun Digix platformunun büyütmesinde, bir nevi “yönetim token’ı” işlevi görmektedir. Platformda fiziki altın DGX token’larıyla temsil edilmekdir. 1 DGX Ethereum Blockchain’i üzerinde yaklaşık olarak  1 gram altına tekabül etmektedir.

DigixDAO (DGD) Nereden Alınır?

Dünyanın en popüler kripto para borsaları arasında yer alan Binance’ten Digixdao Coin işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Dünyada Kaç Tane Kripto Para Var?

Cep Telefonundan Kripto Para Borsalarına Girmek Ne Kadar Güvenli?

Çin, Kripto Para Birimlerini Düzenlemekten Vazgeçti mi ?

Ülkelerin Kripto Paraya Bakışı: Kullananlar ve Reddedenler

kaynak:haberico.com

Yorum Yok

Cevap bırakın