Bitcoin (BTC) HaberleriKripto Para Haberleri

Dev Şirket Bitcoin Yerine Başka Kripto Birimleri Tercih Edecek

Dubai merkezli kripto para yatırım şirketi olan FD7 Ventures, yapmış olduğu açıklama kapsamında 750 milyon dolar değerinde Bitcoin satışı yapacağını açıkladı.

] }

Dubai merkezli kripto para yatırım şirketi olan FD7 Ventures, yapmış olduğu açıklama kapsamında 750 milyon dolar değerinde Bitcoin satışı yapacağını açıkladı. Şirket satılan BTC’lerin yerine ise başka kripto para birimlerine yatırım yapmayı amaçlıyor. Yönetimi kapsamında 1 milyar dolarlık varlık bulunan şirket, Bitcoin satışını 30 gün içerisinde tamamlamış olacak. Şirket, portföyünü çeşitlendirmek amacıyla böyle bir karar aldığını belirtiyor.

Satılan Bitcoin’lerin yerine ise DOT ve ADA alımı yapacağını açıklayan şirket, bu sayede portföyünü çeşitlendirerek müşterilerine farklı alternatifler sunmuş olacak. Ayrıca şirket müdürü Chand tarafından yapılan açıklamada Bitcoin’in işlevi olmadığı da belirtildi.

Altcoin’lere Duydukları Güven Daha Fazla

Şirket genel müdürü olan Prakash Chand tarafından Bitcoin’in işlevi olmadığı öne sürüldü. Birkaç yıl içinde Polkadot DOT ve Cardano ADA gibi birimlerin Bitcoin’i geçebileceğini söyleyen isim, bu kapsamda yeni yatırımlarını da şekillendirdiklerini açıkladı. Bitcoin’in de yine var olacağını ama geleceğin yatırımlarını ADA ve DOT ile birlikte belirleyeceklerini söyleyen müdürün ETH’ye vurgu yapmaması ise dikkat çekti.

Kripto para portföyünü çeşitlendirmek isteyen kullanıcılara hizmet veren FD7 şirketi özellikle blockchain, web 3.0 ve kripto para alanında gerçekleşen diğer projelere odaklanıyor. Müşterileri için risksiz ve güvenli yatırım deneyimi sunmayı amaçlayan şirketin kurumsal markalar başta olmak üzere pek çok müşterisi bulunuyor. Şirketin BTC satışlarını yapacağı tarih ise ilerleyen günlerde kamuoyu ile paylaşılacak.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu