2023'de yatırım yapılacak En İyi 5 Defi Coin

2023'de yatırım yapılacak En İyi 5 Defi Coin

2023 yılında en iyi 5 defi coin nedir, hangi defi coinlere yatırım yapılabilir.

Defi Coin'ler, Lucky Block, Decentraland, vb. gibi gelişmekte olan kriptolarla popülerlik kazanıyor. Kriptoya yatırım yapıp yapmayacağınızı merak etmeye yeni başlamış olmanız veya bir süredir inceliyor olmanız önemli değil, her zaman öğrenecek yeni bir şey var. Günümüzde çoğu insan Defi paralarından bahsediyor. Bu kadar popüler olmasının nedenlerinden biri, kullanıcıların normal finansal piyasada gerekli olan tüm evrak işleri olmadan kripto ticareti yapmasına, indirmesine veya kaydetmesine olanak sağlamasıdır.

Bunun nispeten yeni bir pazar olduğu düşünüldüğünde, deneyimli yatırımcılar için bile bu süreçte yollarını bulmak zor olabilir ve bu da yeni başlayanları da zorlayabilir. Ancak, yatırımlarınızı başlatmak için ihtiyaç duyacağınız en önemli bilgileri size yardımcı olmak ve sunmak için buradayız.

DeFi Coinler nedir?

Adı aslında merkezi olmayan finansın kısaltmasıdır ve protokoller veya uygulamalar gibi ürünleri ifade eder. Bunlar aslında blok zinciri üzerine inşa edilmiş programlardır. Defi uygulamaları, finans endüstrisini bildiğimiz biçimde bozmak ve onu gözetimsiz, merkezi olmayan hale getirmek amacıyla geliştirilmiştir.

Popülerlik kazanmaya yeni başlasa da, kripto meraklıları arasında giderek daha fazla konu oluyor ve nedenini kesinlikle anlayabiliriz. 2022'de yatırım yapmak için en iyi Defi madeni paralarının ne olduğunu merak ediyorsanız, sizi döngüde tutacağız, işte başlıyor!

2023'de yatırım yapılacak en iyi Defi Coin

İşte Yatırım Yapabileceğiniz En İyi 5 Defi Coin:

  • Lucky Block – Bu yıl satın alınacak en iyi DeFi parası
  • Deficoins– 2023'de Dikkate Alınacak En İyi DeFi koin
  • Uniswap – En iyi merkezi olmayan borsalardan biri
  • Decentraland – herkesin erişebileceği bir oyun dünyası
  • Yearn.finance– Umut verici görünen Defi hizmetleri

Defi coin'e yatırım yapmayı düşünmeniz için birçok neden var. Çoğu insan, uygun fiyatlı olduğu için ve aynı zamanda önemli kazançlar bekleyebileceğiniz gelecek için umut verici planlar olduğu için satın almaya karar verir. En iyi Defi madeni paralarına nasıl yatırım yapacağınızı merak ediyorsanız, bilmeniz gereken ilgili bilgilerle birlikte en iyi seçimimiz burada!

1. Lucky Block – Bu yıl satın alınabilecek en iyi DeFi coin

Lucky Block'u 2023'de sizin için en iyi seçenek olarak görmemizin nedeni, daha büyük kazançlar sağlayarak oyuncunun en önemli olduğunu gösteren bir piyango oyun platformunu başlatmak üzere olmasıdır. Akıllı sözleşme sayesinde, Lucky Block bağımsızdır ve her türlü manipülasyondan korunur.

Tüm oyuncular, piyango sonuçlarının meşru ve tamamen rastgele olduğundan emin olabilir. Ayrıca, dünyanın dört bir yanından oyuncuların nerede olurlarsa olsunlar oynayabileceklerini belirtmek önemlidir. Değerine gelince, fiyatı 0,0015 dolardı, ancak fiyatı hızla yükseldi ve şu anda 0,005161 dolar. 2025 için fiyat tahmini 0,033 ABD doları olacağıdır, bu nedenle fiyat daha düşük ve uygun fiyatlıyken yatırım yapmak için iyi bir zaman.

2. Deficoins

Son zamanlarda popülerlik kazanan bir DeFi madeni parası DEFC. DEFC, dijital bir token olan DeFi Coin'i temsil eder. Hem DeFi Swap alışverişini hem de web sitesini temsil eder. Swap borsası, satıcıların ve alıcıların takası başka hiç kimse dahil olmadan doğrudan gerçekleştirmesini sağlar. Yatırımcıların buna daha fazla dikkat etmeye başlamasının nedenlerinden biri, yatırım yapmayı kolaylaştıran fiyatıdır. İlk fiyatı 0.035 dolardı, ancak işler hızla daha iyiye doğru değişmeye başladı ve değeri şu anda 0.1062339 dolar.

Kripto piyasası hakkında bilgili uzmanlar, DEFC'nin değerinin istikrarlı bir şekilde artacağına ve yakında 1 dolara ulaşacağına inanıyor, bu oldukça iyimser ve heyecan verici kripto yolculuğuna yeni başlayan yatırımcılar için çok ilham verici. Ancak, hepsi bu kadar değil. DeFi Coin token sahipleri için en büyük avantajlardan biri, statik bir ödül sistemi aracılığıyla temettü kazanma fırsatının olmasıdır. Ayrıca, halihazırda başlatılmış olan bir yazma programı vardır, bu da arzın yavaş yavaş azaldığı anlamına gelir. Piyasadaki madeni para sayısının azalması, münhasırlık ve dolayısıyla madeni paraların değerinde bir artış anlamına gelir, çünkü talep ve arz piyasayı değiştirir ve değerlerini oldukça hızlı bir şekilde artırır.

Arzı korumak ve daha fazla dolaşacak madeni para sayısını dikte etmek için manuel yakma stratejisi tarafından kontrol edilecektir. Satın almaya ve size neler getirebileceğini kendiniz görmeye karar verirseniz, PancakeSwap'ta listelendiğini bilmelisiniz, ancak bunları DeFi Swap'ta da değiştirebilirsiniz. En iyi yanı, süreç sırasında kaybolmanız durumunda, diğer üyelerle fikir alışverişinde bulunabileceğiniz ve ihtiyacınız olan yardım ve desteği alabileceğiniz bir DeFi Swap forumu olmasıdır.

3. Uniswap – En iyi merkezi olmayan borsalardan biri

Uniswap listemizde çünkü bu borsa UNI adında önde gelen bir Defi madeni para sunuyor. Uniswap, ana hedef olarak merkezi olmayan finansmana sahip bir projedir. Değişim eşler arası gerçekleşir, yani bu platform aracılığıyla merkezi bir taraf dahil olmadan yapılır. UNI 2 yıl önce piyasaya sürüldü ve o zamanki değeri 7 dolardı. Şimdi, iki yıl sonra, değeri 10 dolar daha yüksek – etkileyici bir 17 dolar.

Asal fiyat tahminine gelince, değerinin 3 yıl içinde 63,5 dolara çıkacağına dair oldukça iyimser tahminler var. Fiyatta böyle bir artış için nispeten kısa bir süre, bu yüzden listemize dahil ettik.

4. Decentraland – herkesin erişebileceği bir oyun dünyası

Decentraland'in önümüzdeki yıllarda çok popüler hale gelmesi bekleniyor. Yerel dijital varlık, gelecek yıllarda büyüme potansiyeline sahip MANA tokendir. Oyunculara sunduğu şeylerden biri de jetonları kullanarak sanal arazi satın alabilmeleridir. Sonuç olarak, sanal gayrimenkul de inşa edebilirler. İnşa edildiğinde, daha sonra pazarda satılabilir. Sadece bir oyun gibi görünse de, jeton şeklinde milyonlarca doların değiş tokuş edildiğine ve kazanıldığına tanık olduk. Dört yıl önce değeri 0.025 dolardı, ancak geçen yıl değeri yaklaşık 6 dolardı, bu da nispeten kısa bir sürede büyük bir büyüme.

Sanatçılar, Decentraland'ı galeriler oluşturmak, takas edilemeyen jetonları satmak ve sanatlarını çevrimiçi satmak için bir fırsat olarak görüyor. Decentraland'da sanal emlak mağazaları da var. Alıcıları ve satıcıları görmek isteyenler avatarlarıyla tanışacaklar ve ayrıca sanal konferanslar da mevcut. İnsanların etkileşimde bulunmak ve aynı zamanda para alışverişi yapmak için metaverse alanını kullanabilecekleri ilginç bir yeni çağ piyasasıdır.

5. Yearn.finance- Umut verici görünen Defi hizmetleri

Bu projeyi listemize almamızın nedeni, merkezi olmayan finansal hizmetlerde uzmanlaşmasıdır. Çoğunlukla eşler arası kredilere odaklanmıştır. Bu, aracı olarak hareket eden merkezi bir varlık olmadığı, bunun yerine borç verenler ve borç alanlar arasında doğrudan bir değiş tokuş olduğu anlamına gelir. Akıllı sözleşme teknolojisi, tüketicilerin kredi kontrol süreci olmadan kredi almalarını sağlar.

Tabii bir de YFI adında bir Defi coin var. İki yıl önce piyasaya sürüldü ve ilk fiyatı 907 dolardı. Ulaştığı en yüksek fiyat 93.000 dolardı. Bu Defi madeni paranın insanlar için ilginç olmasının nedenlerinden biri, miktarının sınırlı olması, sadece 36.000 jeton bulunmasıdır.

Bunlar, bu yıl yatırım yapabileceğiniz en iyi defi paralardı. Size yardımcı olmak için, süreç boyunca yolunuzu kolayca bulabilmeniz için sizin için yönergeler hazırladık.

2023'de yatırım yapmak için en iyi defi paraları nelerdir?

Gördüğümüz kadarıyla “2023 yılında yatırım yapılacak en iyi defi coin nedir” sorusunun cevabı kesinlikle Lucky Block. Şu anda piyasada bulunabilen Defi madeni paralarla ilgili açık ara en iyi seçimdir. Lucky Block piyangosunu oynamak ve oyuncu tarafındaki sistemin bir parçası olmak istiyorsanız, bugün yatırım yapmaya başlamanızı öneririz.

“2023'de yatırım yapılacak en iyi defi coin nedir” sorusuna cevabımız kesinlikle Lucky Block! Coinlerin değerinin oldukça hızlı yükselebileceğini gördük. Lucky Coin'in şu anda en büyük potansiyele sahip olduğuna ve gelecekte kazançlarınızı garanti altına almak için yatırım yapmaya başlamanın tam zamanı olduğuna inanıyoruz.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.