Altcoin Haberleri

CryptoTab Browser Nedir? Nasıl Kullanılır?

] }

CryptoTab Browser Nedir?

Madencilik yazılımları günümüzde oldukça popüler hale geldi. Peki, CryptoTab Browser Nedir? Nasıl Kullanılır? Kurulum aşamaları nelerdir? Çekim talebi nasıl verilir? Güvenilirlik durumu nedir?Gelir hesaplama? gibi pek çok sorunun yanıtını yazımızda derledik.

 

cryptotab browser nedir? nasıl kullanılır? 1
cryptotab browser nedir? nasıl kullanılır? 10

Cryptotab Browser, en temel noktası olan tarayıcı özelliği sayesinde, herkesin evindeki bilgisayarından Bitcoin madenciliği yapmasına olanak sağlayan bir tarayıcıdır. Bu tarayıcı temelinde yerleşik madencilik algoritması barındırması sayesinde bilgisayar kaynaklarınızı en verimli şekilde kullanmanıza yardımcı olarak madencilik yapmanıza da olanak sağlıyor.

Uygulama en nihayetinde Google Chrome altyapısını kullanan bir web browser olarak karşımıza çıkıyor. Siz bu tarayıcıyı bilgisayarınıza yükleyip Google, Facebook veya Gmail hesabınız ile giriş yaptıktan sonra geriye tarayıcıyı açık bırakarak sanal para madenciliğine de başlamış oluyorsunuz. Oluşan sanal paranızı çekerken ya da kazım işlemlerinde hiçbir şekilde yatırım yapmanıza gerek yoktur.

CryptoTab Browser İndirme İşlemleri

İndirme adımları ve kurulum aşamaları standart her programın kurulumu ile aynıdır. Kurduktan sonra yapmanız gereken ince ayarları aşağıda adım adım aktaralım.

cryptotab browser nedir? nasıl kullanılır? 2
cryptotab browser nedir? nasıl kullanılır? 11
 • Buradan CryptoTab’in kendi sitesine giriş yapın.
 • Karşınıza gelen ekranda yer alan “İndir” butonundan indirme işlemini başlatın.
 • Browser’ı kurduktan sonra CryptoTab tarayıcısını açarak öncelikle mail adresinizi tanımlamanız gerekecektir.
 • Bu adımdan sonra görselde sol üst kısımda yer alan max – min değerlerini kendi bilgisayarınızın o anki performansına göre artırarak azaltabilirsiniz.
cryptotab browser nedir? nasıl kullanılır? 3
cryptotab browser nedir? nasıl kullanılır? 12
 • Artık browserınız kullanıma hazır bir hale gelmiş olacaktır. Bitcoin mining işlemlerine devam edebilmesi için tarayıcıyı açık bırakmanızda fayda var.

CryptoTab Browser Nasıl Kullanılır?

Tarayıcıyı kurduktan sonra artık tüm işlemlerinizi, web aramalarınızı ve diğer aktivitelerinizi bu tarayıcıda yapmanız gerekecektir.

Siz haber okurken o diğer sekmede kazım yapmaya devam etmelidir. Aksi taktirde verimli kazım işlemlerini gerçekleştiremez. Tarayıcı açıkken bilgisayarınızın donanım sistemlerine bağlı olarak kasmalar, ısınma ya da yavaşlama gibi problemlerle karşılaşırsanız, max – min değerlerini kendi isteğinize göre azaltabilirsiniz.

CryptoTab cihazınıza zarar vermeden yatırımsız bir şekilde Bitcoin kazım işlemlerini yerine getirir. Tarayıcıyı bilgisayarınıza kurabileceğiniz gibi telefondan da kullanabilirsiniz. Bu avantajıyla da daha fazla kazandırmaya yönelik olduğunu söyleyebiliriz.

cryptotab browser nedir? nasıl kullanılır? 4
cryptotab browser nedir? nasıl kullanılır? 13

Ayrıca referans sistemi de bulunan tarayıcıda “Level 10” gruplarına kadar diğer kişilerin kazımlarından siz de kazanabilirsiniz.

CryptoTab Browser Nasıl Kazanç Hesaplanır?

CryptoTab ile sadece kazım işlemlerinden değil referans sisteminden de kazanç elde edebileceğinizi söylemiştik.

Bu kazançlar için çokça referans getirmeniz gerekecektir. CryptoTab’in kendi sitesinde bulunan “Gelir Hesaplama” bölümünden istenilen verileri girerek gelir hesaplayabilirsiniz.

Gelir Hesaplama Adımları:

 • Buradan siteye giriş yapın.
 • Sitenin aşağı kısımlarına kadar ilerleyerek “Gelir Hesaplama” panelini bulun.
 • Sizden istenilen getirdiğiniz kullanıcı sayısını ve arkadaş yönlendirme bilgilerinizi çubuğun üstündeki yuvarlağı hareket ettirerek ayarlayın.
cryptotab browser nedir? nasıl kullanılır? 5
cryptotab browser nedir? nasıl kullanılır? 14
 • Ayarlama işleminin ardından “Gelirimi Hesapla” butonundan toplam gelirinizi Amerikan Doları cinsinden görebilirsiniz.
cryptotab browser nedir? nasıl kullanılır? 6
cryptotab browser gelir hesaplama

CryptoTab Browser Güvenilir Mi?

Dünya genelinde 2,5 milyondan fazla üyesi olan bir tarayıcı olması nedeni ile güvenilir bir yazılım olduğunu söyleyebiliriz.

Yatırım yapmadan, kimlik bilgisi ve adres gibi önemli bilgilerinizi istemeden sorunsuzca kazım yapmaya başlıyor. Bu yüzden tercih edilebilir madencilik yazılımları arasında yerini almış durumda.

CryptoTab Browser Çekim İşlemleri Nasıl Yapılır?

 • Çekim işlemleri için tarayıcının sağ üst kısmında bulunan üç çizgi işaretine tıklayın ve çek butonuna basın.
cryptotab browser nedir? nasıl kullanılır? 7
cryptotab browser çekim yapma
 • Minimum çekim değerine ulaşabildiyseniz Bitcoin cüzdan adresinizi ilgili kısımlara girerek çekim talebinde bulunabilirsiniz.
cryptotab browser nedir? nasıl kullanılır? 8
bitcoin mining
 • Genellikle 24 saate kadar çekim talebi onaylanması sürebildiğinden dolayı sabırla beklemenizi öneririz.

Mehmet Perdeci

Anadolu Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunu Mehmet, 10 yıl kadar süredir altcoin haberlerinin takipçisi ve editörü. Mail: Mehmet@kointimes.net

İlgili Makaleler

6 Yorum

 1. cryptotab browser kullanımı detayları ve neler yapmanız ile ilgili herşeyi anlatmaya çalışacağım

 2. Merhabalar arkadaşlar bende bu programı yeni öğrendim 3 tane laptobum var bunların 3 ile aynı hesap ile madencilik yapabilir iyim aynı mail adresiyle giriş yaptım ama veriler farklı bu konuda yardımcı olabilirmisiniz

 3. Arkadaşlar Hesabım Aktif. 24 Saat Kazım Yapıyor. Benimle Birlikte Kazanmak İsteyenler Linkten Bana Katılsın: ref: 19305981

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu