Cosmos Coin Geleceği 2021, 2022, 2023, 2024, 2025, ATOM Fiyat Tahminleri

0

Cosmos coin geleceği her yatırımcının merak ettiği konulardandır. Özellikle 2021 yılında büyük çıkış yapan bu yıl 32.14 dolar bandını görmüştür. Şu anda da 11.51 dolar civarında seyretmektedir. 2021 yılına damga vuran Cosmos coinin gelecekteki seyri de merak edilmektedir. Peki, Atom coin geleceği nasıldır? Uzman analistlerin ve yorumcuların tahminlerine göre Atom coin 2021, 2022, 2023, 2024 ve 2025 fiyat tahminlerini sizler için derledik.

Cosmos Coin Geleceği 2021

Piyasa yorumcuları, ATOM coinin fiyatında bu yıl için yavaş bir seyir olacağını öngörüyor. Hesaplarına göre ATOM bu yıl sonunda 11.53 dolar bandında seyredebilir. 2022 yılına ise yine bu bant aralığında girebileceği düşünülüyor. Bitcoin durumuna da bağlı olarak Cosmos artabilir ya da azabilir, deniliyor.

Cosmos Coin Geleceği 2022

Piyasa yorumcuları, Cosmos coin geleceği 2022 yılı için dalgalı geçebileceğini aktarmaktadır. Özellikle 2022’nin sonundaki bir dalgalanma ile fiyatın 12.61 dolar bandında seyredeceği düşünülmektedir. ATOM’un 2022 yılı sonunda bir toparlanma yaşaması halinde 2023 yılına sağlam gireceği, analistlerce aktarılmaktadır.

Cosmos Coin Geleceği 2023

Cosmos coin geleceği 2023: Ünlü analistlerden WalletInvestor’a göre ATOM’un fiyatı bu yıl sonunda 19 dolar bandını görebilir. Özellikle ATOM’un üstünde duran analist, 2022 ve 2023 yıllarına ilişkin de tahminlerini aktardı. Bu tahminlere göre 2022’nin sonunda 33 dolar bandında seyreden bir ATOM görebiliriz. 2023 yılına ise 33 dolarla giriş yapabileceği ve devamında yükselerek hareket edeceği düşünülmektedir.

Cosmos Coin Geleceği 2024

Ünlü analistlerden WalletInvestor’a göre ATOM’un fiyatı 2024 yılında 65 dolar civarında olacaktır. Cosmos coin geleceği 2024 yılında oldukça parlak geçebileceği düşünülmektedir. Bu tahminlere bağlı olarak 2024 yılı ve sonrasını da yorumlamak mümkün olabilmektedir.

Cosmos Coin Geleceği 2025

Cosmos coin geleceği 2025 yılı için ünlü analist WalletInvestor birtakım çıkarımlarda bulunmuştur. Analiste göre 2024 yılını sağlam bir şekilde bitiren ATOM, 2025 yılında (özellikle son çeyrekte) 75 dolar bandını aşabilir. Bu tahminiyle dikkat çeken analist, ATOM’un bu potansiyelde olduğunu vurgulamaktadır.

ATOM Coin Alınır mı, Yatırıma Değer mi?

ATOM coin diğer kripto para birimlerinden farklı olarak, geleceğe yönelik sorunlara da çözüm bulmaya çalışmaktadır. Ayrıca günümüzde güncel sorunların çözümü için zaten gerekli projeleri hayata geçirmektedir. Peki, ATOM coin yatırıma değer mi?

Cosmos projesinin çözmeyi amaçladığı sorunlar oldukça ilgi çekicidir. Aynı zamanda çeşitli engeller projenin gelişimini de engelleyebilir. Bu durumda kripto para biriminin fiyatı negatif yönde ilerleyebilir. Aynı zamanda da hızla yükselebilir. Özellikle popülerliğini artırmak amacıyla birçok üçüncü taraf ile yeni projelere imza atabileceği düşünülmektedir.

ATOM’un fiyatının artmasında sahip olduğu etkili birtakım güçler vardır. Bu güçler analistlere göre şu şekilde sıralanmıştır:

  • Proje ekibinin deneyimi
  • Rekabette üstünlük sağlama
  • Kripto para dünyasına ve Blockchain’e hâkimlik.

Tüm bunlar, Cosmos (ATOM) coini, rakiplerinden ayıran ama aynı zamanda sistemin deviminde ilerilere taşıyan etkenlerdir. Tüm bunlar düşünüldüğünde, gelecekte Cosmos’un çok daha iyi yerlere gelebileceği ve yatırım aracından ziyade güvenilir bir liman olabileceği düşünülmektedir.

ATOM Teknik Analizi ve Fiyat Tahmini

ATOM teknik analizi için güncel verilerini incelediğimizde, kısa süreli yükselişlerde bile ATOM yatırımcısının birimi satın almakta olduğunu görebilmekteyiz. Şu anda “Sat” sinyali veren ATOM coin, yazının hazırlandığı sırada 11.49 dolardan seyretmektedir. Bu sebeple bir süre daha düşüş seyrinde ilerleyebilir. 7 günlük kademeli yükselişinin ardından şu anda bir düzeltmeye gittiğini söyleyebilmek mümkündür.

İlerleyen günlerde Bitcoin hareketine bağlı olarak fiyatı da değişecektir. Önümüzdeki takvime baktığımızda ise Atom ile ilgili birkaç önemli projenin hazırlık aşamasında olduğunu görebilmekteyiz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.