Altcoin Haberleri

Corona Virüsü Borsaların Gelirini Düşürdü!

] }

Yatırımcıların yapmış olduğu işlem sayısındaki azalmalara bağlı olarak kripto para biriminde borsaların gelirlerinde beklenmedik düşüşler oluyor.

Borsalar gelir kaybetmeye başladı

Dünya genelinde kripto para birimlerine duyulan güven yaşanılan bu dönemde testten geçmiş oluyor ve testin sonucunun ise ne olacağı henüz bilinmiyor.Bu zamana kadar bir çok insan kripto para birimlerinde günlük işlemlerini yaparken , bu günlerde çoğu insan kripto paralarına dokunmamayı tercih ediyor veya korona virüs salgını sebebiyle hepsini sattı.

İlgili Makaleler

Corona Virüsü fomo etkisi yaratır mı?

Bu  sebeple yatırımcılar da önemli sorunlarla karşı karşıya kalırken, kripto para borsaları ise büyük gelir kaybıyla karşı karşıya kalıyor.

Ancak bazı kripto para birimi borsalarının da bu dönemde sigorta fonları sayesinde yaşanan gelir kayıplarını sübvanse edecekleri bilinirken  , küçük altcoin borsalarının ise büyük ölçüde problemler yaşamasına ılımlı bakılıyor.(coin analiz)

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Yeterince kar elde ettiler zaten Kripto Para Borsaları fahiş Fee oranlarına sahipti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu