Kripto Para Haberleri

Coinbase Yatırımcıları Dikkat! Coinbase’de Büyük Değişiklik

Coinbase Pro ürünü ise artık Gelişmiş Trade şeklinde isimlendirilen bir borsa hizmetiyle değişecek. İ

Coinbase bilindiği gibi ABD kripto para borsaları arasında en çok dikkat çeken seçeneklerden bir tanesidir. Coinbase’in yatırımcılara odaklanan Coinbase Pro ürünü ise artık Gelişmiş Trade şeklinde isimlendirilen bir borsa hizmetiyle değişecek. İşte detaylar…

Gelişmiş Trade’e Geçiş Çağrısı!

Coinbase Pro’dan Gelişmiş Trade’e geçişin içerisinde bulunduğumuz senenin ilerleyen süreçlerinde kayda geçeceği belirtildi. Gelişmiş Trade hizmeti şuan için masaüstü versiyonu kullananlar tarafından görülebiliyor. Masaüstü Gelişmiş Trade versiyonundan ise kullanıcıların açıklanan zaman diliminde fonlarını Pro versiyondan yeni versiyona taşımaları için çağrı yapıldı.

Kripto para borsaları daha fazla kitleye ulaşmak ve benimsenme düzeyleri artırmak için savaşıyorlar. Bu kapsamda Binance.US geride bıraktığımız Çarşamba BTC için işlem ücretlerini ortadan kaldırdığını duyurdu. Bir hamle ise Coinbase tarafından geldi ve yeni Gelişmiş Trade hizmeti açıklandı.

Gelişmiş Trade Hizmetiyle Ne Amaçlanıyor?

Kripto para borsası Coinbase aslında Pro versiyonda yer alan avantajları kullanıcılara kolay erişilebilir hale getirmek için çalışıyor. Farklı bir URL üzerinden kendine has bir uygulaması olan Pro versiyonun düşük ücretleri, Gelişmiş Trade hizmeti kapsamında daha erişilebilir hale gelebilecek.

Pro ve Gelişmiş Trade Arası Fark Ne?

Ticaret şartlarına bakıldığında ise Coinbase Pro ve Gelişmiş Trade versiyonları arasında belirgin bir fark olmayacağı belirtiliyor. Emir defteriyle direkt etkileşime girebilen Gelişmiş Trade, işlem hızı ve işlem ücretleri bazında Pro’yu yansıtıyor. Ancak Coinbase, Gelişmiş Trade hizmetinde kullanıcılara daha fazla özellik sunma ve mobil hizmetlere yönelik yenilikleri getirme söz de veriyor.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
reklam