Kripto Para HaberleriAltcoin Haberleri

Coinbase Tarafından Önemli Karar, DOGE Artık Listede Yer Alacak

Son zamanlarda Elon Musk yüzünden sürekli adı gündemde olan DOGE için önemli bir hamle yakın zamanda gelebilir.

] }

Son zamanlarda Elon Musk yüzünden sürekli adı gündemde olan DOGE için önemli bir hamle yakın zamanda gelebilir. Dünyanın en büyük kripto borsaları içerisinde yer alan Coinbase içerisinde yer alma ihtimali birimin fiyatlarının da artmasına yol açabilir.

ABD’nin en büyük kripto borsası olan ve yakın zamanda Nasdaq’da da işlem görmeye başlayan Coinbase tarafından DOGE listeleneceği açıkladı. Buna göre Coinbase halka arz olan bir şirket olarak zorunlu kılınmış finansal verilerin de bugün açıklanacağı da belirtti.

Coinbase’nin 2020 yılının son çeyreğine kıyas ile birlikte geliri 1,80 milyar dolara çıkmış oluyor. Daha önceki çeyrek kapsamında ise 585 milyon dolar elde etmiş olan borsa, şimdi yüzde 300 oranında artış etti. Coinbase’nin yapmış olduğu açıklamalar arasında en çok öne çıkan kısım ise DOGE ile ilgili olarak listeleme işaretleri oldu.

DOGE İçin Net Tarih Henüz Belli Değil

Alınan verilere göre Coinbase ilerleyen 6 ve 8 aylık süreç içinde DOGE’yi listelemeyi planlıyor. ABD’de özellikle Robinhood gibi uygulamalarda ve pek çok kripto para borsasında listelenmeyi sürdüren DOGE, Coinbase listelemesi sayesinde de ABD’nin en büyük kripto para borsasına adım atmış olacak.

Bu durum ise fiyatlarının çok yükselmesi için önemli bir avantaj yaratacak. Özellikle son olarak 0,71 dolar bandına ulaşan birimin bu karar kapsamında 1 dolar bandı üzeri seviyelerde seyir etmesi tahmin ediliyor.

Daha Fazla Göster

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu