Altcoin Haberleri

Çin, Kripto Para Birimlerini Düzenlemekten Vazgeçti mi ?

] }

Aralık ayından beri  corona virüsü‘den kaynaklı büyük ve  ciddi sorunla yaşayan Çin, geçtiğimiz günlerde  çıkması beklenen kripto para birimini ileri bir tarihe aldığını açıklamıştı. Yapılan  bütün toplantılar  sonucunda  kripto para birimi konusunda  herhangi yeni  bir adımın belli bir süre  atılmayacağı konusunda açıklamalarda bulunan Çinli yetkililer, ülkede yaşanan corono virüsü yüzünden toplumsal salgının artmaması için bütün eylemlere son verildi.

Lakin  kısa süre içerisinde  Çinli yetkililer  kripto para  düzenlemelerinde dahil olduğu bir çok konuda bir ilerleme yapmayacaklarını konusunda kesinlik var.

Çin’de kripto para düzenlemelerinin kısa süre de yaptırıma dönüştürmeyeceği iddia edilirken, Pekin yönetimi ise  ek olarak komisyonların toplanmaması, corona virüsünden kaynaklı   herhangi bir karar alınamıyor olmasına dolayı ve ekonomik sebeplerden dolayısı sonucunda kripto para düzenlemelerini bir süre ötelemek zorunda kalacaktır.

Daha Fazla Göster

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu