] }
Altcoin

Çin 2 Kripto Para Dolandırıcısının Yakalandığını Açıkladı

Çin hükümetinden yapılan resmi açıklamalar ülkede kripto paraların gelecekte daha fazla büyük oranda yasaklar ile karşılaşacak olduğunu ve bu tür dolandırıcılık olaylarından dolayı Pekin hükümetinin kripto para birimleri konusunda yasaklar uygulanmasını istediği belirtiliyor.

Çin polisi 54.7 milyon doları bulan kripto para faizi olayı hakkında yaptığı açıklamada olayla ilgili olarak kripto para yatırımcılarını dolandıran şahısların sorgularının ardından kripto paralar ile dolandırıcılık yapmak ve benzer suçlamalar sebebi ile tutuklandıklarını açıkladı.

Kripto para faizine inanmayın

Kripto paraların faizi olmaz. Kripto para faizleri ile ilgili olarak size vaat verenlere inanmayın, kripto paralar ile faiz verilmesi veya faize atılması asla mümkün değildir. Ancak fiat para olarak faize atılması mümkün olabilir ancak bu da kripto para faizi değildir.

blank

Gökay Demirkıran

Türkiye'nin saygın üniversitelerinden biri olan Anadolu Üniversitesi ekonomi ve iktisat üzerine eğitim alan Gökay kripto paralar hakkında bilgilerini okuyucular ile paylaşmaktan zevk alıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu