Kripto Para HaberleriAltcoin Haberleri

Chiliz Teknik Analiz: Yükselmeler Yakın mı?

Chiliz Yorumları, Chiliz Yükselecek mi?, Chiliz Tahminleri, Chiliz coin hedef fiyat, Chiliz coin Geleceği

] }

Pek çok kripto para biriminin yorumu gibi Chiliz teknik analiz konuları da araştırılmaktadır. Özellikle altcoinlerde yatay seyirler sıklıkla görülürken, yatırımcılar CHZ gibi birimlerin yükselebileceği görüşünde. Bazı analistlere göre ise şu anki seyirler bir süre daha sürecek gibi görünmekte. Bizlerse bugün, CHZ grafik yorumu, Chiliz coin geleceği, Chiliz fiyat analizi ve CHZ fiyat tahminlerini bir araya getirdik.

Chiliz Fiyat Analizi ve CHZ Grafik Yorumu

chiliz teknik analiz: yükselmeler yakın mı? 2
chiliz analizi

Yazının hazırlandığı sırada CHZ birimi 0.25 dolardan seyretmekte. Bu değer yaklaşık birkaç gündür destek noktası üzerinde kalmayı başarabildiği noktalar arasında yer alıyor. Özellikle ilk destek noktası olan 0.2565 dolar bandı, CHZ için önemli bir destek alanıdır. Bu alanın altında yapacağı güçlü bir mum kapanışı, 0.22 dolar desteğine kadar gerilemesine sebep olabilir.

Şayet 0.2565 dolar bandı üstünde yükselip 0.29 dolar bandını zorlaması durumunda ilk seferde bu direnç noktasını kıramayacaktır. Bitcoin hareketleri incelendiğinde, bir süre daha yatay ya da aşağı yönlü seyirlerin gelebileceği düşünülmektedir. Bu sebeple CHZ başta olmak üzere birçok altcoin yatay seyrini devam ettirebilir. En azından önümüzdeki birkaç gün boyunca birimi şu anki fiyatında seyrederken görebiliriz. Yine de Chiliz’i yakından takip etmek gerekmektedir.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu