] }
Altcoin Haberleri

Chainlink Kilit Seviyeyi Aşabilirse, Rekor Seviyeleri Görebilir!

Chainlink İvme Kazanabilmek İçin Mücadele Veriyor

Bitcoin’in rekor seviyeleri görmesi ile birlikte bütün altcoinlerde ciddi hareketlenmeler gözlenmeye başladı. Ancak Chainlink, bu yükseliş trendini yakalayamayarak, piyasa performansının çok gerisinde kaldı. Analistler bu durumun altcoinin istikrar bulma dönemi olduğunu vurgulayarak, kilit seviyeyi aşması halinde büyük yükseliş yaşayacağını tahmin ettiklerini ifade ediyor.

Chainlink İvme Kazanabilmek İçin Mücadele Veriyor

Analistlere göre bu seviyeden sonraki aşamada Chainlink gibi Bitcoin’in akranı olan altcoinler önemli bir yükseliş yaşayacak. LINK’in güzel bir yükseliş trendi başlatabilmesi için ise 14.50 dolar direncini kırması gerekecek. Bu keskin kırılma dönemine ise uzun, orta ya da kısa vadede girip girmeyeceği merak konusu. Hafta başında 11.00 seviyelerinde olan bu altcoin şu sıralar 13.70 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

İlgili Makaleler

Piyasa hareketliliği göz önünde bulundurulduğunda, performansının düşük olduğu fark edilebiliyor. Özellikle 14.00 dolar seviyesinde yaşadığı reddedilme kilit seviyeyi aşıp aşamayacağı konusunda endişelerini de beraberinde getirdi. Analistlerin büyük bir kısmı Chainlink’in yükselişinin Bitcoin fiyatı yükselişine bağlı olduğunu düşünüyor. Bitcoin kararlı davranması sonrasında Chainlink 14.50 seviyesini aşmayı başarabilirse, bu durumda kripto para piyasası bir rekora daha şahit olabilir.

 

 

 

Emre Karabulut

Türkiye'nin en iyi üniversitelerinden biri olan 9 eylül iktisat bölümü mezunu Emre, 6 yıldır kripto para birimlerini ve piyasadaki borsaların durumunu analiz ediyor. Mail: Emre@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu