Altcoin HaberleriKripto Para Haberleri

CELR Coin Geleceği 2021-2025, CELR Coin Yükselir mi?

CELR Coin geleceği içinde bulunduğumuz yıl boyunca birçok yatırımcı tarafından araştırılmış ve merak edilmiştir. Özellikle 2021 yılında ATH değerini tazeleyen kripto para birimi, bu anlamda oldukça ilgi görmüştür. CELR birçok uzmana göre fark edilmemiş bir proje ve fark edildiğinde çok daha iyi yerlere ulaşabilir. Özellikle yabancı kaynaklı kripto para analiz sistemleri, CELR coin’in geleceğinden oldukça umutlu.

Bizler de bugün, Celer Network geleceği ve yorumlarını bir araya getirdik. Tamamı uzman analiz sistemlerinin yorumları ile derlenen bu yazıda, yıllara ait fiyat tahminlerine ve öngörülere ulaşabilirsiniz. İşte Celer Network (CELR) coin’e dair merak edilenler…

CELR Coin Nedir, Celer Network Nasıl Çalışır?

Birçok yatırımcının aklına ilk önce Celer Network nedir konusu gelebilir. Celer Network, zincir dışı işlemlerin yönetimini sağlayan iyi tasarlanmış bir ölçeklendirme platformu olarak tanımlanmaktadır. Bu platform, hem ödemeler hem de akıllı sözleşmeler için basit, güvenli ve hızlı zincir dışı işlemler sunar. Polkadot ekosisteminin bir parçası olan CELR, blok zincirin tüm potansiyelini açığa çıkarmayı ve verimli hem de üretken çıktılar üretmeyi amaçlamaktadır.

CELR coin esasen 2018 yılında çok deneyimli bir mühendis grubu tarafından oluşturulmuştur. Dr. Mo Dong, Dr. Junda Liu,  Dr. Xiaozhou Li ve Dr. Qingkai Liang CELR Network’ün kurucuları olarak bilinmektedir. Bu 4 kurucu da MIT, UC Berkely gibi büyük üniversitelerde doktora yapmış kişilerdir ve projeyi geliştirmek amacıyla her gün çalışmalar sürdürmektedirler.

CELR Coin Geleceği 2021

2021’e 0.004 dolardan giriş yapan CELR coin, tüm zamanların en yüksek seviyesine 8 gün önce 0.19 dolar ile ulaşmıştır. 4 Ekim itibariyle CELR coin 0.14 dolardan işlem görüyor. CELR coin geleceği 2021 ile ilgili büyük analiz şirketlerinin tahminlerine göz atalım. Walletinvestor şirketi geri kalan aylarda hafif bir geri çekilme ön görürken yılsonu fiyat tahminleri 0.13 dolar. Digitalcoin şirketi ise geri kalan aylarda çok sert hareketler olacağını düşünmüyor. Yılsonu fiyat tahminleri ise 0.14 dolar.

CELR Coin Geleceği 2022

Gov Capital şirketi CELR coinin yıla 0.15 dolardan başlayacağını tahmin ediyor. Eylül ayına kadar kademeli yükselişlerle 0.20 doların aşılabileceğini aktaran analistler, yılsonuna kadar dalgalanma ön görüyorlar. Yılsonu fiyat tahminleri ise 0.22 dolar. Trading Beasts şirketini CELR coin geleceği 2022 ile ilgili tahminleri yatırımcılar için umut verici. Ocak ayında 0.17 dolar olabileceğini düşünen analistler, Haziran ayına kadar küçük geri çekiliş bekliyorlar. Daha sonrasında hafif yükselişler bekleyen şirketin yılsonu fiyat tahminleri 0.22 dolar.

CELR Coin Geleceği 2023

CELR coin geleceği 2023 yılı yorumları uzman analiz sistemleri tarafından aktarılmaktadır. Coin Arbitrage şirketi coinin 2023 yılına 0.25 dolardan başlayacağını düşünüyor. Haziran ayına kadar 0.30 doların aşılması beklenirken, Ekim ayına kadar küçük geri çekilişler tahmin ediliyor. Analistler son çeyrekte bir boğa sezonu beklerken yılsonu fiyat tahminleri 0.40 dolar civarındadır. Wallet Investor şirketi Ocak 2023 için fiyat tahmini 0.19 dolardır. Analistler Ağustos ayına kadar 0.24 dolar olabileceğini ön görüyorlar. Yılsonuna kadar maksimum 0.22 dolara kadar düşebileceğini aktarana analistlerin yılsonu fiyat tahminleri 0.27 dolardır.

CELR Coin Geleceği 2024

Priceprediction.net sitesinin ünlü analistlerine göre CELR coin yıla 0.53 dolardan başlayabilir.  CELR coin geleceği 2024 yılına ilişkin olumlu düşünen analistlerin Haziran ayı fiyat tahmini 0.55 dolardır. Yılın son çeyreğinde boğa sezonu beklenirken yılsonu fiyat tahminleri ise 0.63 dolar civarındadır.

CELR Coin Geleceği 2025

Uzmanlar CELR coin geleceği 2025 yılının zirvesine ulaşacağına dair tahminlerde bulunmaktadır. Birçok analiz şirketi bu anlamda tahminlerini aktarıyor. Digital Coin şirketinin tahminlerine göre CELR coin 2025’e 0.46 dolardan başlayabilir. 2025 yılında yukarı hareketler beklemeyen analistlere göre, Haziran ayı fiyat tahminleri 0.37 dolar.

Yılın sonlarına doğru eğimin yukarı olabileceğini aktaran şirketin yılsonu fiyat tahmini ise 0.44 dolar. Coin Arbitrage şirketi ise CELR coin geleceği ile ilgili en iddialı tahmini yapan şirket. Yıla 0.65 dolardan girebileceğini düşünen analistler Ağustos ayına kadar 0.75 doların aşılacağını ön görüyorlar. Yılsonu fiyat tahminleri ise 0.83 dolar.

CELR Coin Grafik

 

CELR Coin

CELR Coin Yükselir mi?

2021 yılında birçok kripto para yatırımcısı, CELR coin ekosistemine dahil olmuştur. Bununla beraber söz konusu kripto paranın da projesi her açıdan merak edilmektedir. CELR yatırımcılarının aklında CELR coin yükselir mi vb. sorular oluşabilir. Uzmanların yorumlarına göre CELR elbette yıllar içerisinde artış gösterecek. Ancak beklenen artışlar, kademeli şekilde ve az oranda meydana gelebilir. Bu analizler kesin olmamakla beraber, uzmanlar kripto para fiyatının yakından takip edilmesi gerektiğini de vurgulamaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
reklam