Kripto Para Haberleri

Cardano’dan Artan DOGE Fiyatlarına Sert Eleştiri Geldi

Cardano ADA kurucusu Charles Hoskinson tarafından som günlerde çok yüksek artışlar yaşayan DOGE’ye yönelik sert eleştiriler geldi.

] }

Cardano ADA kurucusu Charles Hoskinson tarafından som günlerde çok yüksek artışlar yaşayan DOGE’ye yönelik sert eleştiriler geldi. DOGE’nin bir balon olduğunu ve süreç sonunda pek çok kişinin üzüleceğini ifade eden Hoskinson, eleştirilerine sert şekilde devam etti. Yaşamış olduğu ani yükselme ile birlikte piyasa hacmi açısından en büyük 5’inci kripto birimi haline gelmiş olan DOGE için eleştiriler devam ediyor. DOGE temelde bir şaka amaçlı olarak piyasaya çıkmış olmasına rağmen özellikle Elon Musk’ın pump’ları sonucunda çok büyük başarılar elde ediyor. Fakat hiçbir temele dayanmayan birimin aniden çökebileceği riski de bulunuyor. Grafiklere bakıldığında son bir hafta içerisinde yüzde 500’e varan bir değer kazancı yaşayan DOGE için bir eleştiri de ADA cephesinden geldi.

“DOGE Sadece Bir Balon”

Cardano ADA kurucusu Hoskinson tarafından sosyal medya hesabı üzerinden yapılan açıklamalarda, DOGE’nin hızlı yükselen piyasa değerine eleştiriler yapıldı. Hoskinson DOGE fiyatlarının Musk’a bağlı olduğunu ve Musk’ın bu durumdan canının sıkılması halinde DOGE’nin de ortadan yok olup gideceğini ifade etti. Bunun yanında Hoskinson DOGE’yi “sadece bir balon” olarak niteledi. Ayrıca kripto paraların son zamanlarda önemli yükselişler elde etmesini de Hoskinson akıllı balinaların piyasaya yönelik manipülasyonuna bağladı. Son olarak Hoskinson yatırımcıların neye yatırım yaparlarsa yapsınlar, tercihlerinin DOGE olmaması konusunda da uyardı ve ani sert düşüş ile sonuçlarının çok vahim olabileceğinden bahsetti.

Daha Fazla Göster

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu