Binance Coin (BNB) HaberleriAltcoin HaberleriKripto Para Haberleri

Cardano (ADA) ve Binance Coin (BNB) Teknik Analizi

6 Haziran Cardano Fiyat Analizi, 6 Haziran Binance Coin Teknik Analizi, Coinler Yükselecek mi?

] }

Son dönemlerin popüler birimi Cardano ve BNB, Bitcoin’e bağlı olarak düşüşlerini sürdürmekteler. Yazının hazırlandığı sırada her iki birimde kırmızıya bürünmüş durumda. Birimlerin bir sonraki hedefleri, destek ve direnç noktaları hakkında detaylı bilgiyi yazının devamında aktardık. Şimdi gelin, her iki kripto para birimini detaylıca inceleyelim.

Cardano (ADA) Coin Teknik Analiz Yorumu

cardano (ada) ve binance coin (bnb) teknik analizi 2
cardano teknik analizi

Yazının hazırlandığı sırada ADA, USDT paritesinde 1.716 seviyelerinde ilerlemektedir. 1.83 civarındaki direnç noktasına tutunmada başarılı olamayan ADA, kırılımın gerçekleşmesiyle yükselen trend desteğini de kıran birim, birkaç saat önce 1.64 seviyelerindeki desteğe kadar gerileme yaşadı.

1.64 destek seviyesinde yatay bir hareketle gün içi hareketlerine hafif yükselmelerle devam ederken, şu anda ise yeniden yükseliş ivmesi göstererek 1.716 seviyelerinde toparlanma göstermeye başladı.1.64 desteği üstünde kalmaya devam ettiği sürece 1.83 civarına kadar tekrar yükselebilir. Fakat 1.64 desteğinde kırılım yaşarsa, 1.44 bandına kadar gerileme gösterebilir.

Binance Coin Teknik Analizi Yorumu

cardano (ada) ve binance coin (bnb) teknik analizi 3

Yazının hazırlandığı sırada BNB, USDT paritesinde 389 dolar seviyesinde işlem görmekte. En son 373 dolar seviyesindeki direnç noktasında kırılım meydana geldikten sonra, bu direnç noktasına doğru tekrar retest aşamasına girişmeye çalıştığı gözlemlenmekte.

Şayet başarılı bir retest meydana gelirse bir sonraki hedefi olan 485 dolar seviyelerindeki direnç noktasına kadar bir yükseliş gerçekleştirebilir. 373 dolar desteğinin kırılması durumunda ise 298 seviyelerindeki desteğe kadar geri çekilme meydana gelebilir.

Daha Fazla Göster

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu