Altcoin HaberleriKripto Para Haberleri

Cardano ADA İçin Hangi Seviyeler Bekleniyor, 10 Dolara Ulaşacak mı?

Kimi analistlere göre ADA fiyatları yıl bitmeden 10 dolar seviyesine ulaşabilecek.

] }

Cardano ADA fiyatları bir süredir beklenen yükselmeyi göstermediği için hem yatırımcılar hem de analistler ADA hakkında farklı yorumlarda bulunuyorlar. Kimi analistlere göre ADA fiyatları yıl bitmeden 10 dolar seviyesine ulaşabilecek. Son dönemlerde yükseliş gösteren altcoin’ler arasında ADA da bulunmasına rağmen istenen dikkat çekici potansiyeli ADA bir türlü sağlayamıyor.

Buna bağlı olarak analistler ise ADA’nın yakın zamanda çok daha iyi yerlere gelebileceğini umut ediyorlar. Elde edilen verilere bakıldığında da ADA fiyatları için çok yüksek seviyeler olası görülüyor. Birimlerin yükseliş beklentileri ile ilgili raporlara bakıldığında ADA için çok yüksek beklentiler öne çıkıyor. Hatta kimi yorumculara göre ADA fiyatlarının artışı BTC ve ETH’dan daha fazla olması gerekiyor.

ADA’da Önemli Artışlar Talep Ediliyor

Kripto para birimlerinin artış beklenti anketi ve raporlarına bakıldığında ADA için şimdiki fiyatının çok üzerinde artışlar söz konusu. ADA’’nın özellikle Şubat ayında şaşırtıcı bir artış performansı göstermesinden hareketle 1,48 dolar ile kendi rekorunu kırması sonrasında beklentiler oldukça artmıştı. Ancak ADA bu noktada daha fazla ivme göstermedi ve fiyatı o tarihten itibaren 1 dolar bandını aşamadı. Yine de piyasa değeri bakımından 37,8 milyar dolara sahip olan ADA için ani değil ama stabil olarak fiyatlarının artacağını düşünen yatırımcıların sayısı bir hayli fazla. Buna göre ADA fiyatları için 2021 yılı bitmeden 10 dolar seviyesinin görülmesi hedefleniyor.

Daha Fazla Göster

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu