Altcoin HaberleriKripto Para Haberleri

Bu hafta yükselmesi beklenen altcoinler nelerdir?

Bitcoin’in (BTC) rekor kırması, Chiliz (CHZ) ve Dego Finance (DEGO) gibi altcoinlerin değerini birkaç katına çıkarması piyasalarda yukarı yönlü bir hareketlilik başlattı.

] }

Kripto para piyasalarında geçtiğimiz hafta Bitcoin’in (BTC) rekor kırması, Chiliz (CHZ) ve Dego Finance (DEGO) gibi altcoinlerin değerini birkaç katına çıkarması piyasalarda yukarı yönlü bir hareketlilik başlattı. Yukarı yönlü başlayan bu hareketlilikleri bu hafta, bazı altcoinler adına önemli gelişmeler takip edecek.

Litecoin (LTC)

Piyasa değeri bakımından en büyük 9. kripto para birimi olan Litecoin (LTC), yeni haftaya 215 dolar seviyesinde başladı. Litecoin adına bu hafta yaşanacak en önemli gelişme MimbleWimble via Extension Blocks (MWEB) kodlarının tamamlanması sonrası Litecoin madencilerinin vereceği karar olarak takip edilecek. Madenciler, bugün tamamlanması beklenen kodlar sonrasında denetlemeler yapacak ve güncellemeyi destekleyip desteklemediğine karar verecek.

NEM (XEM)

Yeni haftaya 0,32 dolar seviyesinde giriş yapan NEM (XEM) için en önemli gelişme Symbol güncellemesi olarak takip edilecek. 12 Mart tarihinde yapılan snapshot sonrasında güncelleme bugün itibariyle faaliyete geçecek. Dört yıllık bir geliştirme sürecinin ardından Symbol güncellemesinin, NEM ekosistemine yeni ve teknik özellikler kazandırması bekleniyor. Bu güncelleme için NEM geliştiricileri “Kurumsal seviyede yeni nesil Blockchain” tanımlaması yapıyor.

Stellar (XLM)

Yeni haftaya 0,37 dolar bandında giriş yapan Stellar (XLM) için bu haftaki en önemli gelişme, Stellar Development Foundation (SDF) test ağının resetlenmesi olarak takip edilecek. İşlem 17 Mart tarihinde TSİ 12.00’da yapılacak. Mevcut projelerin denenmesi ve yeni projelerin uygulanması için kullanım olanağı tanıyan Stellar test ağında belli dönemlerde yapılan resetlemeler ile ağdaki spamler temizleniyor.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu