Kripto Para HaberleriAltcoin Haberleri

BTT ve CHZ İçin Hangi Seviyeler Hedeflendi, Yatırımcıları Ne Bekliyor?

Son zamanların popüler kripto para birimi olan CHZ, son günlerde hareketli gelişmelere karşılık beklenen yükselmeyi göstermiyor ve yatay seyir izliyor.

] }

Son zamanların popüler kripto para birimi olan CHZ, son günlerde hareketli gelişmelere karşılık beklenen yükselmeyi göstermiyor ve yatay seyir izliyor. BTT ise birkaç hafta önce yükselme ile birlikte gündem olmuş ve fiyatında önemli kazançlar elde etmişti.

Ancak şimdi geldiği noktada önemli bir direnç noktasını aşmaya çalışıyor. HOT ise gün içerisinde hareketlenme yaşıyor olsa da yüzde 10 oranında en son olarak çekilme yaşadı. CHZ tarafından UFC token müjdesinin verilmesi sonrasında ise yatırımcılar büyük heyecan yaşamışlardı. Fakat bu haber CHZ fiyatı için gerekli olan yükselmeyi yaşatmadı ve CHZ hala 0,40 ile 0,50 dolar arasında dalgalanma yaşıyor. Günlük grafik verilerine bakıldığında CHZ konsolidasyon dönemine girmiş görünüyor. RSI ise yaklaşık olarak iki haftadır aynı seviyede duruyor.

BTT ve HOT İçin Kritik Seviyeler

Diğer yandan yakın zamanda adından bahsettiren ama son zamanlarda beklenen etkiyi yaratamayan BTT ise kritik bir direnç noktasında bulunuyor. 0,0070 dolarlık direnç alanını kırabilmek için mücadele etmekte olan boğalar şimdilik bu bölgeden ayrılma yaşamadılar. Bunun yanında BTT yatay seyrine devam ediyor. Günlük grafik verilerinde de RSI 50 seviyesinde bulunuyor.

HOT ise en son önemli bir geri çekilme yaşadı ve düşüş evresine girmiş oldu. Şimdiki durumda ayıların piyasa hakimiyetini geçirmiş oldukları görülüyor. HOT teknik analiz verilerinde kritik destek seviyesi de 0,010 dolar olarak görülüyor.

Daha Fazla Göster

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu