Ethereum (ETH) HaberleriBitcoin (BTC) HaberleriKripto Para Haberleri

BTC ve ETH Büyük Ralliye mi Hazırlanıyor?

Kripto para piyasasına ait yeni bir rapor kapsamında, BTC ve ETH sahiplerinin büyük bir ralli için hazırlandıkları öne sürüldü.

] }

Kripto para piyasasına ait yeni bir rapor kapsamında, BTC ve ETH sahiplerinin büyük bir ralli için hazırlandıkları öne sürüldü. Kripto analiz firması Santiment tarafından yapılan raporda, 1000 ya da daha fazla BTC’ye sahip olanların BTC pazarında daha büyük bir paya sahip oldukları belirtiliyor ve bu durumun da balinaların yukarıya doğru güçlü bir dönüş yapması için tetikleyici görevi görebileceği ifade ediliyor.

Rapordaki verilerde Bitcoin’in en büyük sahiplerinin 54 haftanın en yüksek seviyesi olan 8 Şubat’ta yüzde 43,29’a sahip olduktan sonra şimdilik toplam arz miktarının yüzde 42’sini ellerinde tuttuklarına vurgu yapılıyor. Yüzde 43’ün üzerinde bir geri dönüşün ise balinaların başka bir ralliyi beslemek isteklerinin göstergesi olabileceğine dikkat çekiliyor.

Yeni Bir Ralli Hazırlığı mı Yapılıyor?

Elde edilen veriler kapsamında balinalar aynı zamanda ETH’nin de önemli bir bölümünü ellerinde tutmayı sürdürüyorlar. ETH’nin en iyi 10 borsa dışındaki balina adresi, Temmuz 2016 tarihinden bu yana en fazla ETH token arzını da elinde tutuyor şeklinde verilerin yer aldığı raporda 1 Mart tarihinde bu adreslerin arasına tek günde 1,03M token eklenmiş olduğuna da işaret ediliyor.

Bu veriler kapsamında BTC ve ETH için yakında büyük bir ralli başlayabilir. Aynı zamanda verilerde MATIC, TFUEL, XDC gibi birimlerin de iyi bir performans gösterdiklerine dikkat çekilerek bu birimlerin de yatırımcılar için yakın zamanda önemli fiyat yükselişleri sunabileceği belirtildi.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu