Bitcoin (BTC) HaberleriKripto Para Haberleri

BTC/USDT Analizi: Yeni Hedef Neresi?

Bitcoin düzeltmesini tamamladı mı?

] }

Kripto para piyasa  büyük bir düzeltme yaptıktan sonra sabah saatlerinde bir toparlanma yaşadı. Bitcoin bir günde 17 bin dolar düşüş yaşadı. Bitcoin dışında altcoinlerde  büyük bir düşüş yaşayarak yatırımcılarını büyük bir zarara uğrattı.

 

 

btc/usdt analizi: yeni hedef neresi? 2
btc/usdt analizi

1. Senaryo. (mavi oklar) Rsi al seviyesinden ikili dip yaptı ve mumlar yükselen engulf oluşturdu. Bu yukarı bir ivmenin habercisi. Ichimoku Span B seviyesinden test edildi. Eğer buradan bir kırılım gerçekleşirse önce fibo 0,382 seviyesinden 56K (sonra eğer bir düzeltme yerse 52K) ve ardından 63K test edilebilir.

2. Senaryo (kırmızı oklar) Mumlar Ichimoku Span B’yi kıramaz 44K’ya bir düzeltme yer. Ardından oluşacak buluta göre 63K test edebilir.

Muhtemel 1. senaryo baskın çıkıyor. Gün kapanışı yeni bir yükselen engulf oluşuyor mu diye takip edeceğim. Teyidini alabilirsem alım yapabilirim.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu