Kripto Para HaberleriBitcoin (BTC) Haberleri

BTC İçin Hangi Seviyeler Bekleniyor, Fiyat Artacak mı?

Son günlerde dalgalı bir seyir izleyen ve yatırımcıların bekledikleri performansı sağlayamayan Bitcoin BTC için bugün genel olarak yükselme çizgisinde geçiyor.

] }

Son günlerde dalgalı bir seyir izleyen ve yatırımcıların bekledikleri performansı sağlayamayan Bitcoin BTC için bugün genel olarak yükselme çizgisinde geçiyor. ABD dolarına karşılık 56 bin dolarlık direncin üzerinde önemli bir artış kaydeden birim olumlu sinyaller gösteriyor. Bunun için de uzmanlara göre 58 bin doların üzerinde önemli bir kırılma yaşayabilir.

Fiyat hali hazırda 57 bin dolar bandında bulunurken 100 saatlik basit hareketli ortalamanın da üzerinde işlem görüyor. Son verilerde 54 bin dolarlık destek bölgesinin üzerinde işlem görmeye devam eden birim 55 ve 56 bin dolar direnç seviyelerinin üzerinde önemli bir artışa imza atmış oldu. Buna göre şimdilik veriler birimin yükselme çizgisinde olduğuna işaret ediyor.

BTC İçin Göstergeler Ne Diyor?

BTC son olarak 58 bin dolar bandını test etti ve 57 bin dolar seviyesinde de yüksek seviye oluşturdu. Fiyat şimdi dalgalı bir seyir izliyor ve 57,500 doların altında işlem görmeyi sürdürüyor. Son dalga kapsamında yüzde 23,6 Fib geri çekilme seviyesi test ediliyor. Ayrıca verilerde 56,600 dolar civarında da destek ile oluşmuş olan düşüş kanalı ve yükseliş bayrağı da görülüyor. 100 saatlik basit hareketli ortalama da kanal desteğine yakın bir şekilde duruyor. Buna göre BTC yükselme için güç toplaması ve 58 bin dolar bandını aşması halinde önemli bir yükselme ve kazanç elde edebilir.

Daha Fazla Göster

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu