Kripto Para Haberleri

Borsa OKEX, 150 Bin Dolar Değerinde Token Paylaşımı Yapacak

Kripto para borsası olan OKEx tarafndan Chiliz topluluğuna 150 bin dolar değerinde olacak TRA ve GAL taraftar token paylaşımında bulunulacak.

] }

Kripto para borsası olan OKEx tarafndan Chiliz topluluğuna 150 bin dolar değerinde olacak TRA ve GAL taraftar token paylaşımında bulunulacak. Çekilişe katılmak için ise OKEx’e CHZ yatırılması ya da borsa kapsamında CHZ alım satımının yapılması gerekiyor. Türkiye pazarına da 2019 tarihinde giriş yapmış olan OKEx, CHZ topluluğu için yeni bir etkinlik düzenleme kararı aldı. Buna göre 150 bin dolarlık ödülün bulunduğu çekiliş için 3 Mart ve 10 Mart tarihleri arasında katılım sağlamak mümkün.

OKEx kapsamında verilecek olan ödülü almak için ise belirli şartları yerine getirmek gerekiyor. Öncelikle belirtilen tarihler arasında yarışmaya katılmak ve CHZ işlemlerinin yapılması en önemli katılım şartı olarak öne çıkıyor.

OKEx’ten Nasıl Ödül Kazanılır?

Borsa tarafından kurulmuş olan ödül havuzu 75 bin dolarlık Galatasaray GAL, 75 bin dolarlık Trabzonspor TRA tokenlarına sahip bulunuyor. Ödül havuzundan yararlanmak isteyenler ise OKEx’e 2000 CHZ ya da daha fazla miktarda yatırım yapmalı ya da 200 USDT ya da daha fazla miktarda işlem yapmalılar.

150 bin dolarlık ödül havuzu da bu yatırımları yapmış ve çekilişe de katılmış olan kullanıcılar için geçerlilik kazanacak. Buna göre bir hesap çekilişe en fazla 5 kez katılma hakkı da kazanabilecek. Ödüller ise beş farklı seviyeye göre dağıtımı yapılacak. 10 kişi 2500 dolar, 50 kişiye 500 dolar, 200 kişi 125 dolar, 100 kişi ise 25 dolar kazanacak.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu