Bonfida (Fida) Coin Geleceği 2021, Bonfida Coin Nedir?

Bonfida (Fida) Coin Geleceği, bonfida coin nedir, Bonfida coin hangi borsalarda var konularına cevap vereceğiz.

0

Dünyanın en hacimli kripto para borsası binance’te listeneceği haberi sonrasında yatırımcıların ilgisini çeken Bonfida coin geleceği merak konusu oldu. Binance’te listelenen altcoinler oldukça yükselmekte, hacim kazanmakta ve yatırımcı sayısını arttırmaktadır. Uzman kişi ve kuruluşların yorumları incelendiğinde fida coin geleceği olan altcoinlerden biri olacağı ifade edilmektedir.

Bonfida borsasının kripto parası olan fida coin 2021 yılından itibaren yükselmesi beklenen coinler arasında yerini almaktadır. Kripto para piyasa hacmi ve gelecekteki konumunu düşündüğümüzde bir çok altcoin değerini kat ve kat artıracağı tahmin edilmektedir.  Fida coin geleceği 2021 yılında 10 dolar bandı, 2022 yılında 40 dolar, 2023 yılında ise 55 dolar seviyelerinde olması beklenilmektedir. Tabi  piyasa ayı sezonuna geçerse geçerliliğini yitirecektir. Çünkü market hacmi çok ciddi biçimde azalacağından yükseliş beklenen coinlerin hepsi tepe taplak olacaktır.

Fida Coin Fiyatı

fida
#CoinPriceMarketcapVolume (24h)SupplyChangeLast 24h

1 Bonfida Coin fiyatı 66.12 TL‘dir. Ek olarak 1 Bonfida Coin 7.12 dolardır. Bonfida coin son 24 saatte yüzde 2.12 değerinde bir yükseliş gerçekleştirdi. Coinmarket sıralaması 245 olan fida coin, piyasa değeri ise 319,083,894 dolar’dır.

Bonfida (Fida) Coin Hangi Borsalarda Var?

Bonfida coin hangi borsalarda var; Binance, Gate.io, FTX, Serum dex, Raydium, Hotbit borsalarında yer almaktadır.

 

fida coin nasıl alınır?

 

Fida coin nasıl alınır, kripto para yatırımcıları tarafından en çok merak edilen konuların başında gelmektedir. Yukarıdaki fida coinin yer aldığı kripto para borsalarını listeledik. Listede yer alan kripto para borsalarından birine üye olmanız gerekmektedir. Üye olduktan sonra market/piyasa kısmında fida coin’i aratarak  önünüze çıkacak paritelerden birini kullanarak alım satım işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bonfida Coin Nedir?

Bonfida coin nedir?, Fida coin solana ekositemi üzerinde kurulu ve solana tarafından desteklenen merkeziyetsiz bir borsanın kripto para birimidir.

“FIDA’nın aşağıdaki yardımcı programı tutması bekleniyor:

 • Bonfida’daki net ücretlerin %95’i FIDA jetonu tarafından yönetilecektir ve
 • satın alma/yanma vb. için kullanılabilir.
 • FIDA aşağıdakiler için işlemsel olarak kullanılacaktır:
 • VIP API’ye erişim
 • Bonfida Botları
 • Piyasa yapıcı hizmetler ile Bonfida DEX ve Solible listeleri
 • Beyaz etiketler ve danışmanlık hizmetleri
 • FIDA staking, sahiplerine şunları sağlayacaktır:
 • Özel API uç noktaları ve daha düşük gecikme
 • Nadir Çözülebilir pazarlara erişim
 • Gelişmiş analitik”

Bonfida Coin Yorum

Fida coin yorum, yatırımcılar tarafından oldukça merak edilen konulardan birisidir. Binance’te listelenmesinden dolayı yükseliş sağlamış ve yatırımcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Fida coin solana üzerinde kurulması ve desteklenmesi ve nft pazarının her geçen gün büyümesinden dolayı  geleceği olan altcoinlerden biri olarak göze çarpmaktadır. Diğer popüler borsalarda listelenmesi ve bonfida borsasının büyümesi halinde değerini arttıracaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.