Bitcoin (BTC) Haberleri

Ülke tarihimizde bir ilk,Blockhain tabanlı seçim anketi yapıldı

] }

Ülkemizde blockchain tabanlı anket yapılarak tarihe geçildi. TrueFeedBack şirketi Türkiye’de Blockchain tabanlı bir  seçim anketi gerçekleştirdi.

Ülkemizde  Blockchain tabanlı ilk seçim anketi yapıldı

Ülkemizde kripto para piyasası her gün yol katederek ilerlemektedir. Geçtiğimiz ay Türkiye’de bir kamu kurumu  ilk kez kripto para sektörüyle alakalı bir  patent başvurusunda bulunduğunu belirmişti. Geçen ay  PTT’ye alt kurumlarından biri  olan PTT Bilgi Teknolojileri Anonim Şirketi çok önemli bir kripto para konusunda bazı girişimlerde bulunduğu ortaya çıktı. Günümüzde ülkemizin  Blockchain tabanlı ilk seçim anketi gerçekleşti.

İlgili Makaleler

ülkemizde  bu önemli gelişmeyi  TrueFeedBack isimli bir şirket gerçekleştirdi. Yapılan ankete toplam 990 kişi katılmıştır. Şirket her katılımcıya 100 TrueFeedBack Coin (TFB) hediye etti.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu