] }
Coin Haberleri

Bittrex, Polychain’i ABD’li Kullanıcıların Erişimine Kapattığını Duyurdu.

Bittrex, Polychain’i ABD’li kullanıcıların erişimine kapattığını duyurdu

Kripto para borsaları özellikle 2019 yılında artan regülasyonlar nedeniyle çeşitli kripto para birimlerini delist etmeye başladı.En çok kripto paranın delist edildiği bölge ise tahmin edileceği gibi ABD oldu. Dünyanın lider kripto para borsalarından birisi olan Binance bile ABD içerisinde hizmet vermeyi durdurdu ve regülatörlerin istediği gibi farklı bir kripto para platformunu sil baştan piyasaya sürdü.

Bittrex, Polychain'i ABD'li Kullanıcıların Erişimine Kapattığını Duyurdu.
Bittrex, Polychain’i ABD’li Kullanıcıların Erişimine Kapattığını Duyurdu.

Bununla birlikte başka bir popüler kripto para borsası olan Bittrex Haziran ayında yaptığı bir açıklamada birçok altcoin’in ABD’li yatırımcılara artık açık olmayacağını vurgulamıştı. Bittrex yeni yaptığı bir basın açıklaması ile de uzun listeye bir kripto para birimi daha ekledi ve resmen Polychain‘i (POLY) ABD’li kullanıcılar için  delist edeceğini açıkladı.
POLY yalnızca ABD’li kullanıcıların erişimine kapatılacak. ABD’den olmayan kripto para yatırımcıları Bittrex International üzerinden ilgili kripto parayı kullanmaya devam edebilecekler. Bittrex şimdilik POLY’nin alım satımını ABD’li kullanıcılara kapatmadı ve yeni uygulama 27 Eylül tarihinden itibaren uygulanacak. Bununla birlikte ABD’li kullanıcılar ilgili kripto para birimi Bittrex International  üzerinde yer aldıkça bunu çekebilmeye devam edebilecekler sadece alım ve satım işlemleri yapılamayacak.

İlgili Makaleler

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatınız.