Altcoin HaberleriBitcoin (BTC) Haberleri

Bitcoin’le Birlikte Bu Altcoin’lerde Gözünü Yukarıya Dikti!

Bitcoin, Kripto Paraların Fitilini Ateşledi!

] }

Bitcoin’in tarihi zirvesinde kırdığı rekorlar bitmek bilmiyor. Şu sıralar 23.200 seviyelerine kadar yükseliş yaşayan bu altcoin, yönünü 25.000 direnç noktasına çevirdi. Bitcoin’in bu denli yükselişe geçmesi, kripto para piyasasını da alt üst etti. Birçok altcoin Bitcoin ile koordineli hareket ederek, kendi rekorunu kırmayı başardı. İlk 100’e giren XRP, Swissborg, Horizen, Theta Network ve THORChain, kripto paralar içerisinde en çok yükselen 5 isim oldu.

Bitcoin, Kripto Paraların Fitilini Ateşledi!

Bitcoin’in kırdığı rekor, ile XRP fiyatı da hızlı bir şekilde toparlanmaya başladı. Son iki gün içerisinde 0.4500 seviyelerine kadar gerileyen XRP Bitcoin’in yükselişi ile 0.5995 seviyelerine kadar ilerlemeyi başardı. Son 24 saatte %32 değerinde artış gösteren XRP’nin piyasa değeri ise 25 milyara kadar çıktı. Kripto para piyasalarında 92. Sırada yer alan Swissborg ise son 24 saatte %27 artış göstererek, 0.180567 dolar seviyesine kadar çıkabildi.

%22 artış gösteren Horizen ise piyasa değerini 141 milyona taşıyarak, 13.06 seviyelerinden işlem görmeye başladı. Henüz yeni popüler olmaya başlayan Theta Network ise %17.3’lük yükselişi ile en çok yükseliş gösteren 4. Altcoin oldu. Şu an 0.876053 seviyelerinde olan Theta’nın toplam piyasa değeri ise 895 milyona kadar çıktı. %18 seviyelerinde yükseliş gösteren THORChain ise, 1.04 dolardan işlem görüyor.

Daha Fazla Göster

Emre Karabulut

Türkiye'nin en iyi üniversitelerinden biri olan 9 eylül iktisat bölümü mezunu Emre, 6 yıldır kripto para birimlerini ve piyasadaki borsaların durumunu analiz ediyor. Mail: Emre@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu