Bitcoin (BTC) HaberleriKripto Para Haberleri

Bitcoin’de Sert Düşüş Devam Ediyor, BTC Miktarı da Azalıyor

Lider kripto para birimi Bitcoin son zamanlarda çok kötü zamanlar yaşıyor. Bitcoin ve kripto para birimlerinde özellikle bu hafta önemli kayıplar yaşanıyor.

] }

Lider kripto para birimi Bitcoin son zamanlarda çok kötü zamanlar yaşıyor. Bitcoin ve kripto para birimlerinde özellikle bu hafta önemli kayıplar yaşanıyor. Bu haftaya önemli bir düşüş trendi ile başlayan BTC, bu düşüşü henüz tam olarak önleyemedi ve tekrar derin bir düşüş yaşadı.

BTC son 24 saatte 40 bin dolar bandının altına düşüş yaptı ve böylece çok uzun bir aradan sonra ilk kez önemli bir kayba uğramış oldu. Ayrıca lider birimin yanında altcoinler de yine aynı şekilde önemli kayıplar yaşıyorlar. Halihazırda 40 bin dolar bandında bulunan BTC, bu sabah saatlerinde 39 bin dolar bandında bulunuyordu. Dün gece saatlerinde ise 38 bin dolar bandını gören birim piyasaların kırmıza dönmesine neden oldu.

BTC’de Serbest Düşüş Devam Ediyor

BTC son zamanlarda yaşamış olduğu serbest düşüşe devam ediyor ve bu kapsamda çok önemli kayıplar yaşamayı sürdürüyor. Birimin yaşadığı bu kayıplar ile birlikte yatırımcılar da önemli zararlar elde ediyorlar. Özellikle yüksek fiyatlardan BTC alımı yapanların, şimdilik bu düşüş ile birlikte önemli kayıplar yaşadıkları görülüyor. Ancak uzun vadeli yatırımcılar için bu durum panik yaratmıyor.

Çünkü uzmanlara göre kripto piyasalarının sürekli artmasını beklemek mümkün olmadığı gibi sürekli düşüşün de devam etmesi olanaklı görülmüyor. Bu yüzden yatırımcıların şimdilik zarar ediyor olsalar bile beklemeleri uzmanlar tarafından tavsiye ediliyor.

Daha Fazla Göster

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu