Bitcoin (BTC) HaberleriEthereum (ETH) Haberleri

Bitcoin Yükseliş Sağlarken, Ethereum Yine Bekleneni Veremedi!

Elon Musk’ın Twitter biyografisine “Bitcoin” yazdıktan sonra sonra bitcoin 32000 dolardan 38000  dolara kadar çıktı. Kripto para piyasasında ilk 10'a baktığımızda en az performansı  Ethereum (ETH) gösterdi. Peki, ETH neden beklentileri karşılamıyor?

] }

Elon Musk’ın Twitter biyografisine “Bitcoin” yazdıktan sonra sonra bitcoin 32000 dolardan 38000  dolara kadar çıktı. Kripto para piyasasında ilk 10’a baktığımızda en az performansı  Ethereum (ETH) gösterdi. Peki, ETH neden beklentileri karşılamıyor?

Ethereum Fiyatı

haber yazdığım sırada 1409 dolardan işlem gören  ETH, BTC’deki yükseliş göstermesi ile belirli oranda ETH’un yükselişi bitcoin gibi bekleneni vermedi. Bitcoin son 24 saat içinde %17,68 oranında yükseliş gerçekleştirirken  ethereum sadece yüzde 8,96 oranında bir yükseliş gerçekleştirdi.

Ethereum Ne Zaman 2.000 Dolar Olacak?

Ethereum’da boğaların etkisiyle fiyatın 2000 daha sonra ise 3000 dolara kadar yükselmesi bekleniyor. Şubat ayının ilk haftasında CME vadeli işlemlerinin eth fiyatına pozitif etki yaratacağı düşünülüyor. Bunun dışında ethereum’un sınırlı bir arza sahip olmaması fiyatını baskıladığı düşünülmektedir. Ayrıca Ethereum’un olası bir boğa koşusunun tüm altcoin’lere  yarayacağına  bundan kaynaklı  altcoin boğasının  artık başlaması bekleniyor.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu