] }
Bitcoin (BTC) Haberleri

Bitcoin Yıl Bitmeden 30.000 Dolar’ı Görebilir Mi?

Bitcoin Yılı Nasıl Kapatacak?

Bitcoin tüm zamanların en yüksek rakamı olan 27.000 direncini kırmayı başardı. 27.700 dolar seviyelerine kadar çıkan BTC, şu an düzeltme yaparak 26.900 seviyelerine kadar gerilemiş durumda. 2020’nin sonuna gelinirken Bitcoin yatırımcıları bu hareketliliğin devam edip etmeyeceğini ve Bitcoin’in 30.000 barajını aşıp aşamayacağını oldukça merak ediyor.

Bitcoin Yılı Nasıl Kapatacak?

Messari’nin kurucusu olan Ryan Selkis yapmış olduğu BTC açıklamasında, Bitcoin’in son birkaç günde bile %42’lik büyük bir yükseliş yaşadığını ifade etti. Selkis önemli bir yükseliş yaşadığı bilinen Bitcoin’in 30.000 bandını aşması olağan bir durum olarak görüyor. S2F modelini öne süren bu analiste göre, yılın son gününe kadar Bitcoin çok rahat bir şekilde 30.000 bandına ulaşabilir. Bunun yanı sıra yapılan bir halk ölçütünde Bitcoin’in hala uzun bir yolu olduğunu ve 30.000 bin barajını aştıktan sonra düzeltme yaparak yatay seyirde kalacağı sonucuna ulaşıldı. Bitcoin bu pozitif yükselişi ile Twitter üzerinden 165.000 twett alarak trendler arasına girmeyi başardı. Yatırımcılar Bitcoin’i 30’a 30.000 dolar sloganı ile destekliyor.

Emre Karabulut

Türkiye'nin en iyi üniversitelerinden biri olan 9 eylül iktisat bölümü mezunu Emre, 6 yıldır kripto para birimlerini ve piyasadaki borsaların durumunu analiz ediyor. Mail: Emre@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu