Ethereum (ETH) HaberleriAltcoin HaberleriBitcoin (BTC) Haberleri

Bitcoin ve Altcoin’ler İçin Bu Hafta Önemli Gelişmeler Neler?

Bitcoin ve altcoin’ler geçen hafta önemli bir gelişme potansiyeli gösterdiler ve genel olarak olumlu bir çizgi ile haftayı kapatmış oldular.

] }

Bitcoin ve altcoin’ler geçen hafta önemli bir gelişme potansiyeli gösterdiler ve genel olarak olumlu bir çizgi ile haftayı kapatmış oldular. Bunun yanında bu hafta kripto birimleri için önemli iki hard fork ne çıkıyor. ETH ve FIL için bu hafta önemli seviyelerin takip edilmesi gerekiyor.

Geride bırakılan haftada BTC’nin artış başarısı altcoin’leri de etkiledi ve önemli yükselişleri de beraberinde getirmiş oldu. Çoğu kripto para birimi de yeni bir yükseliş trendine girerek fiyatlarında önemli artışlar kaydetmeyi başardılar. Bitcoin BTC’nin özellikle 60 bin dolar bandını geçmiş olması haftanın en önemli gelişmeleri arasında yerini aldı. Aynı zamanda ETH ve BNB’de de yeni rekorlar elde edildi. ETH 2195 fiyat ile yeni rekor kurdu ve BNB de yine önemli başarılar kaydetti.

Bu Hafta Takip Edilecek Önemli Gelişmeler

Kripto birimleri için bu hafta önemli gelişmeler öne çıkıyor. Özellikle bu hafta ETH Berlin hard fork’u ve FIL hard fork’u yönünde önemli gelişme adımları atılacak. Bugün gerçekleşmesi beklenen FIL hard fork’u ve devamında ağ yükseltmesi sonucunda bazı borsalarda FIL alım satım işlemlerine etki yapabilir. Bu yükseltme sonrasında ise FIL’in güvenliğinin artış göstermesi bekleniyor. ETH hard fork’u ise Çarşamba günü hayata geçirilecek. ETH’nin Blok zincirinin bir sonraki önemli yükseltmesi olarak öne çıkacak. Bu kapsamda ETH daha güvenli bir hale gelecek.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu