Bitcoin (BTC) HaberleriKripto Para Haberleri

Bitcoin Tarihi Rekorunu Yeniledi, 56 Bin Dolar Geride Kaldı

Bitcoin için yükseliş durmuyor, dün öğleden sonraki saatlerde boğaların hamlesi ile birlikte Bitcoin yeni bir tarihi rekora imza attı ve 55 bin dolar bandına ulaştı.

] }

Bitcoin için yükseliş durmuyor, dün öğleden sonraki saatlerde boğaların hamlesi ile birlikte Bitcoin yeni bir tarihi rekora imza attı ve 55 bin dolar bandına ulaştı. Cumartesi sabahına ise yüzde 10 değer kazanarak 56 bin dolar bandından işlem görerek başladı. Yakın zamanda 1 trilyon dolarlık piyasa değerine ulaşmış olan BTC, 55 bin dolar bandını kolay bir şekilde aştı ve son 24 saatlik süre için toplamda yüzde 10,01 oranında değer kazandı. Bu yükseliş ise 8 Şubat tarihinden bu yana görülen en büyük günlük artışa işaret ediyor.

Bu hareketlenme ile birlikte BTC’nin piyasa değeri 1,047,9 dolar olurken toplam kripto para piyasalarına bakıldığında değer oranı yüzde 61,52’ye yükseldi. Geçen 24 saat içinde 55,415 dolar ile 56,552 dolar seviyeleri arasında işlem gördü.

İlgili Makaleler

Bitcoin Yükselişine Devam Ediyor

Bitcoin geçen yeni gün içerisinde yüzde 18,5 oranında artış yaşayarak yatırımcılarını sevindirdi. Son 24 saatlik işlem hacmine bakıldığında 64,7 dolar seviyesi oluşurken toplam hacme bakıldığında yüzde 38,41 seviyesine varmış oldu. Geçen yedi gün içerisinde ise 45,786 dolar ile 56,552 dolar seviyelerinde işlem görmüştü. Bu veriye bakıldığında son bir hafta içerisinde BTC ortalama 10 bin dolar değer kazandırdı. Yorumculara göre 55 bin dolar bandının hızlı

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu