Bitcoin Son Dakika: Uzmanlar Uyardı, Yükseliş mi Geliyor?

Bitcoin yorumlarında bulunan bir analist, kritik seviyelere işaret etti. Yükselişin yakın zamanda gelip gelmeyeceğini de yorumladı.

0

Piyasanın önde gelen yorumcularından TechnicalRoundup, piyasadaki mevcut görünüm değerlendirdi ve Bitcoin’de önemli seviyelere dikkat çekti. İşte uzman analistten yatırımcılara öneriler…

Bitcoin’de Yükseliş Gelecek, Ama Önce…

Kripto para analisti olarak bilinen Technical Roundup, Youtube kanalı üzerinden bir video yayımladı. Videoda, güncel teknik görünümü değerlendiren analist lider kripto için çıkarımlarda bulundu.

bitcoin son dakika: uzmanlar uyardı, yükseliş mi geliyor? 1

Analist, Bitcoin’de takip edilmesi gereken kritik fiyat alanlarına işaret etti. Lider kripto para Bitcoin’in, 47.100 dolarlık fiyat seviyesini aşmasının çokça önemli olduğunu belirtti. Analiste göre bu alanın yukarı yönlü aşılması, yükselişi tetikleyecek. Bu nedenle net yükselişler görebilmek için önce 47.100 dolar seviyesinin aşılması gerekecek.

Kısa vadede ise kritik bir rol oynayabilecek asıl fiyat seviyelerinin 46 bin ile 48 bin dolar olduğunu aktardı. Analist, 21 haftalık hareketli ortalama, 50 haftalık ve 200 günlük hareketli ortalama başta olmak üzere, birçok hareketli ortalamanın bu fiyat aralığında olduğunu belirtti. Analiste göre 46 bin ile 48 bin dolar aralığının aşılması ile, Bitcoin’de yükseliş trendi başlamış olacak.

Bitcon (BTC) 48 Bin Dolar Civarına İğne Attı

Lider kripto Bitcoin (BTC), dün pek çok kez gün içerisinde 48 bin dolar seviyelerine iğne attı. Yine 28 Mart’ta 47.500 dolar civarından işlem görmeye devam etti. Son günlerde önemli direnç alanlarının aşılması, Bitcoin’le beraber altcoin piyasasını da canlandırdı. Lider altocin ETH, kaydettiği son yükseliş hareketine göre 3400 dolar seviyesini aştı. Son verilere göre ise toplam kripto para piyasasının değeri 2.24 trilyon dolar civarına yerleşti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

] }